Fortuna 1 Liga. Sandecja poza zasięgiem GKS-u Bełchatów. Piąta wygrana z rzędu

Piotr Szymański
lukasz balinski / nowa trybuna opolska
Fortuna 1 Liga. Bez zaskoczenia w meczu otwierającym 26. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Będący na dnie tabeli GKS Bełchatów nie zaznał smaku zwycięstwa w 14. kolejnym spotkaniu, a Sandecja Nowy Sącz zwyciężyła już 5. raz z rzędu. Piłkarze Dariusza Dudka bez wątpienia powalczą o miejsce w barażach.

Mecz GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz 0:2 (23.04.2021)

Jak padły bramki?

• 0:1 (8. minuta) - Oblężenie bramki bełchatowian po kornerze Sandecji zakończyło się golem. Dawid Błanik z prawej strony pola karnego zdecydował się na precyzyjny strzał z dość ostrego kąta, po długim rogu.
  • 0:2 (52. minuta) - Przyczajony Rubio pokazał instynkt snajpera w bliskiej odległości wykorzystał podanie Damira Sovsicia.