Fortuna 1 Liga. Zacięty bój o ostatnie miejsce trwa. Szósta porażka GKS-u Jastrzębie z rzędu

DW
Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie 2:1 (0:0).
Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie 2:1 (0:0). Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Fortuna 1 Liga. GKS Jastrzębie doznał szóstej kolejnej porażki w tym sezonie Fortuna 1 Ligi. Zespół Pawła Ściebury mógł wyjść z kryzysu i wskoczyć w tabeli nad Sandecję, która również przegrała. Jastrzębianie bronili bezbramkowego remisu w Niepołomicach, ale Puszcza obudziła się na ostatnie 10 minut i strzeliła dwa gole. Kontaktowy gol Daniela Szczepana padł za późno, by odrabiać straty. Puszcza wygrała z GKS-em 2:1.

Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie 2:1 (0:0). Jak padły bramki?

• 80. minuta - Kolejna już próba Tomalskiego i dopiero teraz okazuje się skuteczna. Dość głębokie dośrodkowanie Czarnego. Zamieszanie w polu karnym gości, gdzie najbliżej do piłki miał Tomalski. Niespodziewany strzał zaskoczył Drabika i mamy gola.
  • 85. minuta - Sytuacja wykreowana przez dwóch zmienników. Kapitalna akcja Jakuba Bartosza na skrzydle. Zawodnik Puszczy wszedł w pole karne, podał w światło bramki do Spławskiego, któremu wystarczyło pokonać bramkarza z bliskiej odległości.
  • 90. minuta - Daniel Szczepan wykorzystał rzut karny. Bramkarz rzucił się w inną stronę. Trafienie napastnika GKS-u było jedynie tym honorowym.