Jak oni strzelają? Przegląd bramek Polaków (odc.3)

Rafał Babraj
Miniony tydzień był dla naszych reprezentantów bardzo udany. Na listę strzelców w swoich klubach wpisywali się Lewandowski, Błaszczykowski, Rybus oraz Obraniak.

W minionym tygodniu poznaliśmy szeroki skład kadry na Euro 2012. Na zawodników naszej reprezentacji powołania musiały zadziałać zdecydowanie mobilizująco, ponieważ popisali się wieloma pięknymi trafieniami dla swoich klubów.

Zaprezentujemy Wam bramki Rybusa, Obraniaka, Lewandowskiego oraz Błaszczykowskiego. Są to piłkarze, którzy bez wątpienia będą stanowić o sile naszej formacji ofensywnej podczas Euro 2012... Dlatego liczymy, że utrzymają wysoką formę!

Jak oni strzelają? Przegląd bramek Polaków (odc. 1)

Maciej Rybus, Wołga Niżni Nowogród - Terek Grozny, 2 maja 2012 r.

Rybus w barwach klubu z Groznego rozegrał pełne dziewięćdziesiąt minut. Reprezentant Polski popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego w 72. minucie spotkania. Było to drugie ligowe trafienie wychowanka Pelikana Łowicza w barwach Tereka Grozny.

Jak oni strzelają? Przegląd bramek Polaków (odc. 2)

Ludovic Obraniak, Girondins de Bordeaux - Girondins de Bordeaux, 2 maja 2012 r.

Ludovic Obraniak zdobył swoją czwartą ligową bramkę w wygranym meczu 2:0 ze Stade Rennais. Polak rozegrał całe spotkanie, a trafienie zanotował w 51. minucie.

Zobacz bramkę Obraniaka!

Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski, Borussia Dortmund - Freibrug SC, 5 maja 2012 r

W ostatniej kolejce Bundesligi Polacy pokazali, że są prawdziwą siłą Borussi Dortmund. Mistrz Niemiec wygrał spoktanie 4:0 i wszystkie bramki zdobyli Biało-czerwoni. Dwie Lewandowski i dwie Błaszczykowski. Oby tylko nasi zawodnicy byli w takiej formie na Euro 2012!

Pieniądze nie grają? Dowiedz się, ile warte są reprezentacje!