Adam Kamiński
Michał Marcjanik
Michał Marcjanik arkagdynia.pl
Młody środkowy obrońca Michał Marcjanik, dołączy do trójki swoich kolegów z Arki Gdynia na zgrupowaniu kadry U-20.

Aktualnie na zgrupowaniu kadry U-20 na Turnieju Czterech Narodów przebywa aż 4 młodych zawodników Arki. Do Szromnika, Rzuchowskiego i Szwocha dołączył właśnie Michał Marcjanik, który został dowołany na mecz przeciwko Włochom.

Reprezentacja Polski zdążyła już rozegrać spotkanie przeciwko Niemcom. Wynik? 0:2, ale mecz wyraźnie ustawiła czerwona kartka już na samym początku spotkania. Paradoksalnie była to kartka szczęśliwa dla Marcjanika, bo został on powołany do kadry właśnie w miejsce zawodnika, który ją obejrzał, czyli Michała Koja z Pogoni Szczecin. W meczu przeciwko naszym zachodnim sąsiadom pełne 90 minut rozegrał Szromnik, a w przerwie na placu gry pojawił się Rzuchowski.

Biało-czerwoni okazję do rehabilitacji otrzymają już w środę, kiedy to w Szczecinie zmierzą się z reprezentacją Włoch. Być może wtedy zobaczymy "reprezentację" Arki na boisku w pełnej krasie.