Korona na remis z Tatranem

Michał Karczewski
Korona Kielce 4:0 Polonia Warszawa
Korona Kielce 4:0 Polonia Warszawa Wojciech Marczak
Korona Kielce zremisowała z Tatranem Preszow 3:3. Świetny występ zanotował testowany Emanuel.

Korona szybko objęła prowadzenie. Już w 8. minucie bramkę dla kieleckiego klubu zdobył testowany Brazylijczyk Emanuel Jose do Monte Silva. 20-letni gracz ponownie wpisał się na listę strzelców w 30. minucie i było już 2:0. Trzecie trafienie dla Kielczan z rzutu karnego zdobył Paweł Golański. Jednak ostatni kwadrans w wykonaniu Korony okazał się tragiczny. Strata trzech bramek spowodowała zremisowanie wygranego sparingu.

Głównym pozytywem meczu jest dobry występ testowanego Emanuela. Swoimi dwoma trafieniami zapewne zwiększył swe szanse na angaż w kieleckim klubie. Czy Emanuel będzie nowym partnerem Niedzielana w ataku Korony oka,że się niedługo.