Korona przegrała sparing z Miedzią Legnica. Trafił Jukić

dor
Korona przegrała z Miedzią 1:3. Jedną z bramek dla rywala zdobył Łukasz Garguła. Fot. Mateusz Kępiński
W drugim meczu kontrolnym rozegranym podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim Korona Kielce przegrała z Miedzią Legnica 1:3. Jedyną bramkę dla ekipy Gino Lettieriego zdobył w 41 minucie Ivan Jukić.

Korona Kielce - Miedź Legnica 1:3 (1:1)
Bramki: Ivan Jukić 41 - Fabian Piasecki 8, 69, Łukasz Garguła 68.

Korona: Sokół – Rymaniak (67. Pierzchała), Malarczyk (70. Górski), Kovacević (20. Diaw), Gardawski (56. Kallaste) – Cebula (67. Kosakiewicz), Możdzeń (56. Petrak), Żubrowski (46. Arweładze), Janjić (56. Aankour), Jukić (46. Skrzecz) – Soriano (46. Firlej).

Miedź: Sapela (75. Szpaderski) - Zieliński, Božić, Amo, Adu Kwame - Ojamaa, Augustyniak, Wiktoruk, Garguła, Łobodziński - Piasecki.

Korona przegrała z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy. Mecz źle ułożył się dla kielczan, którzy już w 8 minucie stracili bramkę po strzale Fabiana Piaseckiego. W 41 minucie wyrównał Ivan Jukić, który w meczach kontrolnych jest zdecydowanie najskuteczniejszym graczem Korony. Uderzył ładnie po długim rogu i nie dał Łukaszowi Sapeli szans na skuteczną interwencję.

Po przerwie dwa ciosy zadała Miedź. W 68 minucie bramkę z rzutu wolnego zdobył ograny w ekstraklasie Łukasz Garguła, a kilkadziesiąt sekund później na 3:1 podwyższył Fabian Piasecki, ustalając tym samym wynik spotkania.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Piękne WAGS podczas world cup 2018 w Rosji [ZDJĘCIA]

Sprawdź co wiesz o zasadach piłki nożnej. QUIZ

DREAM TEAM - zobaczcie naszą polską drużynę marzeń!

TOP 8 Najlepiej ubrani trenerzy na Mundialu 2018

Materiał oryginalny: Korona przegrała sparing z Miedzią Legnica. Trafił Jukić - Echo Dnia Świętokrzyskie