Marcin Sasal: indywidualności i skuteczność była po stronie Zawiszy

Tomasz J. Górski
– To co zrobił Alvarinho, myślę, że niewielu zawodników z mojego zespołu wykorzystałoby tę sytuację. Tak to wygląda, że te indywidualności i skuteczność była po stronie Zawiszy. Przegraliśmy za wysoko – powiedział po przegranym meczu z Zawiszą Bydgoszcz trener Pogoni Siedlce, Marcin Sasal.

Marcin Sasal, trener Pogoni Siedlce: Zagraliśmy dwie różne połowy. Uważam, że w pierwszej wyglądało to dobrze, mieliśmy też swoje sytuacje, nie popełnialiśmy błędów. Niewiele zabrakło, by którąś z sytuacji wykorzystać. W drugiej połowie to są błędy indywidualne. To, że był kontratak trzy na dwa, no ale piłka kopnięta w przód jest w bramce. Dzisiaj prezenty rozdawaliśmy, ale indywidualności, które ma Zawisza, dzisiaj spowodowały, że jest wynik taki a nie inny, bo oczywiście bramki trzeba umieć jeszcze strzelić. To co zrobił Alvarinho, myślę, że niewielu zawodników z mojego zespołu wykorzystałoby tę sytuację. Tak to wygląda, że te indywidualności i skuteczność była po stronie Zawiszy. Przegraliśmy za wysoko. Myślę, że nie było tej ogromnej przewagi, a 0:3 to jest zły wynik. Ale takie jest życie – teraz musimy głowy powyciągać z kolan bo chłopaki wiedzą, że coś się stało po przerwie i musimy wyciągnąć wnioski na następne spotkanie.