Mecz FC Barcelona - Real Sociedad ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

JCZ
East News
Mecz FC Barcelona - Real Sociedad ONLINE. Wczoraj z Pucharu Króla po dwumeczu z Celtą Vigo odpadł Real Madryt. "Duma Katalonii" nie chce podzielić jego losu. W rewanżu ma ułatwione zadanie; musi utrzymać jednobramkową przewagę. Relacja LIVE w GOL24.pl od 21:15.

FC Barcelona - Real Sociedad ONLINE

Barcelona jechała na pierwszy mecz do San Sebastian pełna niepokoju. Nie wygrała tam żadnego z ośmiu ostatnich spotkań. Kolejna wizyta okazała się być równie wyczerpująca co poprzednie. Ale klątwa Estadio Anoeta została zdjęta. Bramka Neymara z rzutu karnego przesądziła o zwycięstwie.

W drugiej połowie Real radził sobie na tyle sprawnie, że w rewanżu wcale nie pozostaje bez szans (tym bardziej, że nie zagrają ani Sergio Busquets, ani Andres Iniesta). Jeżeli jednak Barcelona wejdzie na swoje obroty, a Leo Messi znów zacznie czarować, to entuzjastyczne przypuszczenia szybko zostaną pogrzebane. Poza tym na Camp Nou drużyna Sociedad nie wygrała już od 25 lat (!).

Przypuszczalny skład Barcelony: Cillessen - A. Vidal, Pique, Mascherano, Digne - Gomes, Rakitić, D. Suarez - Messi, L. Suarez, Neymar.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Real Sociedad - FC Barcelona 0:1 (Puchar Króla, 19.01.2017)
Real Sociedad - FC Barcelona 1:1 (liga hiszpańska, 27.11.2016)
Real Sociedad - FC Barcelona 1:0 (liga hiszpańska, 09.04.2016)
FC Barcelona - Real Sociedad 4:0 (liga hiszpańska, 28.11.2015)

Mecz FC Barcelona - Real Sociedad TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport (w wersji mobilnej spotkanie na platformie Canal Sport Online). Komentują Piotr Laboga i Leszek Orłowski. Wprowadzenie o 21:10, pierwszy gwizdek pięć minut później. Relacja tekstowa minuta po minucie z meczu FC Barcelona - Real Sociedad w GOL24.pl