Mecz Jagiellonia Białystok - MFK Karvina 3:2 (zdjęcia)

(dj)
Mecz Jagiellonia Białystok - MFK Karvina 3:2
Mecz Jagiellonia Białystok - MFK Karvina 3:2 Twitter @Jagiellonia1920
Mecz Jagiellonia Białystok - MFK Karvina 3:2. Na zakończenie obozu w Turcji Jaga wygrała trzeci raz pod rząd.

Jagiellonia Białystok trzeci raz z rzędu wygrała sparing na obozie w Turcji. Pokonała 7. zespół czeskiej ekstraklasy MFK Karvina.

W 33 minucie Jagiellonia Białystok straciła bramkę po strzale głową Wagnera. Po sześciu minutach Fiodor Cernych wyrównał na 1:1.

Po pięciu minutach MFK Karvina prowadziła już 2:1.

W drugiej połowie meczu Piotr Tomasik w 65 minucie strzelił wyrównującą bramkę.

W 77 minucie ponownie Piotr Tomasik trafił do czeskiej bramki, tym razem z rzutu wolnego wprost w okienko.

Mecz Jagiellonia Białystok - MFK Karvina zakończył się wynikiem 3:2

Jagiellonia przygotowuje się do rundy rewanżowej Lotto Ekstraklasy. Okienko transferowe dziś się kończy. Dotychczas w Jadze powitano dwóch piłkarzy: Jakub Wójcickiego, oraz Dejana Lazarovica. Jest to więc dobry moment, żeby przypomnieć sobie jakie rekordowe transfery w przeszłości przeprowadzała Jagiellonia. Przedstawiamy 20 piłkarzy, którzy byli bohaterami największych przejść do "żółto-czerwonych".

Największe transfery Jagiellonii. Rekordowe przyjścia. Ile J...

Materiał oryginalny: Mecz Jagiellonia Białystok - MFK Karvina 3:2 (zdjęcia) - Kurier Poranny