Mecz Real Madryt - Deportivo Alaves ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

pi
Czy Cristiano Ronaldo poprowadzi Real do zwycięstwa?
Czy Cristiano Ronaldo poprowadzi Real do zwycięstwa? East News
Dzisiaj o 16:15 dojdzie do bardzo ciekawego starcia. Prowadzący w lidze hiszpańskiej Real Madryt podejmie rozgrywające bardzo dobry sezon Deportivo Alaves. Relacja na żywo na GOL24.pl!

Real Madryt - Deportivo Alaves ONLINE

Po przerwie reprezentacyjnej do gry powracają najlepsze ligi świata. Dzisiaj o 16:15 na boisko wybiegnie Real Madryt, który podejmie Deportivo Alaves. Podopieczni Zinedine Zidane'a są liderem ligi hiszpańskiej, a nad drugą Barceloną mają dwa punkty przewagi, a także jedno spotkanie rozegrane mniej. Sytuacja ''Królewskich'' jest więcej niż dobra, ale żeby taki stan rzeczy dalej się utrzymywał muszą pokonać drużynę z Alaves.

Real Madryt - Deportivo Alaves na GOL24.pl!

Real Madryt na swoim stadionie spisuje się wyśmienicie i jest niepokonany. Odniósł jedenaście zwycięstw i zanotował trzy remisy. Deportivo Alaves w spotkaniach wyjazdowych spisuje się dużo lepiej niż w tych rozgrywanych na własnym obiekcie. Z czterdziestu zdobytych punktów aż 21 udało się przywieźć z wyjazdów. Biorąc pod uwagę formę w ostatnich pięciu spotkaniach, w których Real zdobył trzynaście a Deportivo dziesięć punktów możemy być świadkami bardzo dobrego widowiska.

Real Madryt - Deportivo Alaves GDZIE OGLĄDAĆ?

W trwającym sezonie drużyna prowadzona przez Mauricio Pellegrino radzi sobie bardzo dobrze. Gdy weźmiemy pod uwagę budżet i piłkarzy reprezentujących klub z Alaves to dziesiąte miejsce w tabeli można uznać za niespodziankę. O tym, że Deportivo lubi sprawiać owe niespodzianki przekonała się Barcelona i Atletico Madryt, które potraciły punkty z drużyną z Alaves. Jedna z najmłodszych drużyn w krajowej elicie często ma wahania formy. Potrafi przegrać kilka meczów z rzędu, a potem zanotować serię zwycięskich spotkań. Jak zaprezentuje się w dzisiejszym meczu?

Real Madryt - Deportivo Alaves w Eleven Sports

Jesienią Real pokonał Deportivo 4:1 i kibice ''Królewskich'' życzyliby sobie powtórzenia tego rezultatu. Wiadomo, że w dzisiejszym meczu zabraknie rozgrywającego kapitalny sezon Sergio Ramosa. Z drugiej strony widoczny będzie brak najlepszego piłkarza Deportivo - Marcosa Llorente, który do Alaves jest wypożyczony właśnie z Realu Madryt.

Real Madryt - Deportivo Alaves RELACJA NA ŻYWO

Mecz Real Madryt - Deportivo Alaves będzie transmitowany w Eleven Sports. Transmisja rozpocznie się o 16:15. Relację ''minuta po minucie'' z tego spotkania przeprowadzi GOL24.pl!

Samochody gwiazd. Czym jeżdżą "Lewy", Messi, Ronaldo?