Olimpia i Zagłębie na czele

Marek Iwaniszyn
Zagłębie po trzech meczach ma komplet punktów
Zagłębie po trzech meczach ma komplet punktów Damian Jędrusiński (Ekstraklasa.net)
Olimpia Grudziądz i Zagłębie Sosnowiec mają po trzech kolejkach komplet punktów. W meczu na szczycie Olimpia pokonała dzisiaj Bałytk 2:0.

Bramki dla gospodarzy tego spotkania strzelali Tomasz Rogóż w 20 minucie oraz Grzegorz Domżalski w 60 minucie.

Porażka spowodowała, że Bałtyk spadł na czwartką lokatę w tabeli. Wyprzedził ich zespół z Tych, który dzisiaj wygrał w Żaganiu z Czarnymi 2:1. Z kolei Zagłębie wygrało 1:0, po bramce Vladimira Bednara.

Kapitalny mecz widzieli fajni w Chojnicach, gdzie do przerwy tamtejsza Chojniczanka pzegrywała 0:2 z Jarotą, by ostatecznie wygrać 3:2. Nie mniej emocji było w Turku, gdzie Tur, po dwóch porażkach, przełamał się, upokarzając Raków wynikiem 6:2.