Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg: Bytomianie w ostatniej chwili wypuścili zwycięstwo z rąk ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Piłkarze Polonii, mimo wsparcia bytomskich kibiców nie zdołali pokonać lidera II ligi z Kołobrzegu  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Piłkarze Polonii, mimo wsparcia bytomskich kibiców nie zdołali pokonać lidera II ligi z Kołobrzegu Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
W rozegranym 18 listopada meczu 18. kolejki II ligi Polonia Bytom zremisowała z Kotwicą Kołobrzeg 3:3. Bytomianie w ostatniej chwili wypuścili z rąk zwycięstwo nad liderem tabeli tracąc gola w doliczonym czasie gry. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg.

Polonia Bytom w ostatniej chwili wypuściła zwycięstwo z rąk

Piłkarze Polonii w meczu z liderem zagrali bez swojego sztabu szkoleniowego. W spotkaniu z Kotwicą za kartki pauzować musieli trener Łukasz Tomczyk oraz jego asystenci, Dawid i Wojciech Mrozowie. Drużynę Niebiesko-Czerwonych z konieczności poprowadzili więc trenerzy koordynatorzy Robert Chwastek oraz Daniel Sroka.

Pierwsza połowa była w wykonaniu bytomian bardzo dobra. Gospodarze wspierani przez liczne grono zmarzniętych kibiców szybko strzelili dwie bramki. Pierwszą zdobył Dawid Wolny skutecznie egzekwując rzut karny, a później wynik podwyższył Lucjan Zieliński popisując się skuteczną dobitką.

Goście z Kołobrzegu wzięli się do roboty w końcówce spotkania. Najpierw w ogromnym zamieszaniu kontaktowego gola strzelił Olaf Nowak, a później po dośrodkowaniu w pole karne do remisu doprowadził Filip Kozłowski.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU POLONIA BYTOM - KOTWICA KOŁOBRZEG

Bytomianie pamiętający o tym, że wygrali pierwszy mecz z Kotwicą w Kołobrzegu, zdobyli się na jeszcze jeden zryw. W 90 minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Ściślak i gospodarze, ku radości swoich fanów, znów wyszli na prowadzenie.

Niestety nie zdołali go utrzymać do końcowego gwizdka sędziego, bowiem w piątej minucie doliczonego czasu gry do remisu doprowadził kapitalnym uderzeniem z dystansu Jonathan Junior. Polonia w ostatniej chwili wypuściła zwycięstwo z rąk.

Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 3:3 (2:0)

Bramki 1:0 Dawid Wolny (13-karny), 2:0 Lucjan Zieliński (28), 2:1 Olaf Nowak (78), 2:2 Filip Kozłowski (86), 3:2 Daniel Ściślak (90), 3:3 Jonathan Júnior (90+5)