Polonia Bytom - KS Polkowice LIVE! Starcie w strefie spadkowej

Marcin Szczepański
Do Bytomia wraca dzisiaj Grzegorz Podstawek, który zagra przeciw swojemu byłemu klubowi Mikołaj Suchan / Polskapresse
Spotkaniem o sześć punktów będzie dzisiejszy meczu Polonii Bytom z KS Polkowice. Oba zespoły walczą o wydostanie się ze strefy spadkowej i walki na pewno nie zabraknie. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Relacja na żywo w Ekstrakalasa.net od 19.45!

Polonia Bytom – KS Polkowice LIVE! - Relacja na żywo w Ekstraklasa.net od 19:45!

W Bytomiu chcą jak najszybciej zatrzeć złe wrażenie pozostawione po sobie w Gdyni i w piątkowym spotkaniu „o sześć punktów” osiągnąć wynik, który pozwoli Polonii wydostać się z czerwonej strefy.

Goście tego spotkania przyjadą jednak do Bytomia z nadzieją na powtórzenie wyniki z poprzedniej kolejki, kiedy to KS wygrał z Ruchem Radzionków, a zarazem z wiarą w wydostanie się z pod kreski jeszcze przed zimową przerwą.

Do Bytomia razem ze swoją drużyną przyjedzie doskonale znany niebiesko-czerwonym Grzegorz Podstawek, który liczy na to, że podtrzyma swoją strzelecką formę z ostatniego meczu. - Patrząc na potencjał naszej drużyny, nie zasługujemy na tak niskie miejsce w tabeli. Nasza dyspozycja w ostatnim czasie zdecydowanie się poprawiła. Poza 3 zwycięstwami u siebie, uważam, że także ostatnie 2 mecze wyjazdowe mogły inaczej się skończyć. W Płocku zostaliśmy skrzywdzeni, w meczu z Arką również mogliśmy pokusić się o punkty - uważa Podstawek, cytowany przez oficjalny serwis Polonii.

Polonia przystąpi do meczu zmęczona pucharowym meczem z Lechem Poznań, a piłkarze z pewnością będą czuć w nogach 120 minut wtorkowego pojedynku. Jak odbije się to na ich formie? Relacja na żywo ze spotkania w Ekstraklasa.net od 19.45!