MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Porażka piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec z Wiślanami Jaśkowice 0:2 w meczu trzeciej ligi. To był ostatni występ w Ostrowcu w tym sezonie

Dorota Kułaga
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec przegrali z Wiślanami Jaśkowice 0:2.
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec przegrali z Wiślanami Jaśkowice 0:2. Julia Warych
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski porażką pożegnali się ze swoimi kibicami. W piątkowym meczu grupy czwartej trzeciej ligi przegrali przed własną publicznością z Wiślanami Jaśkowice 0:2 (0:0). Był to przedostatni występ podopiecznych Krystiana Kanarskiego w tym sezonie, a ostatni w Ostrowcu.

Porażka piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec z Wiślanami Jaśkowice

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice 0:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Krasuski 48, Adrian Rakowski 62.
KSZO 1929: Klon - Żebrowski (87. Bednarski), Tymoszenko, Lis, Brągiel - Zimnicki (72. Gębka), Lipka, Zdyb - Mazurek II (89. Stefański), Pisarek, Gulba.
Wiślanie: Brańczyk – Bociek, Lewiński, Krasuski (67.Wiśniewski), Morawski - Cholewa, Strózik (80.Gądek), Marszalik (67.Tetych) - Stachera, Ożóg (15. Rykowski).
Sędziował: Mateusz Mastaj (Dębica).
Żółte kartki: Zdyb (KSZO), Lewiński (Wiślanie).

Był to mecz 33. kolejki. Do przerwy kibice nie doczekali się bramek. W drugiej połowie gole padły, ale tylko dla przyjezdnych. W 48 minucie Mateusz Krasuski strzałem głową pokonał Oskara Klona. W 62 minucie wynik spotkania ustalił Adrian Rakowski.

Grający w bardzo młodym składzie piłkarze KSZO nie potrafili sforsować defensywy zespołu z Jaśkowic i porażką pożegnali się ze swoimi kibicami. Wiślanie zagrali konsekwentnie w obronie i wywalczyli komplet punktów. Dodajmy, że trenerem tego zespołu jest Łukasz Skrzyński, były piłkarz Wisły Kraków, Korony Kielce i Cracovii.

Po rozegraniu 33 spotkań ostrowiecki zespół ma na koncie 48 punktów. W ostatniej kolejce zagrają na wyjeździe z Garbarnią Kraków - 8 czerwca, początek o godzinie 17:00.