Przegrana Korony z Dynamem

Michał Karczewski
Korona Kielce 2:3 Wisła Kraków
Korona Kielce 2:3 Wisła Kraków Paweł Czajkowski (Ekstraklasa.net)
Korona Kielce przegrała w kolejnym sparingu podczas zgrupowania na Cyprze z rosyjskim Dynamem Moskwa 0:1.

Zwycięskie trafienie dla zespołu Dynama zaliczył Smołow z rzutu karnego w 64. minucie, który został podyktowany przez arbitra po faulu Krzysztofa Pilarza.

Warto zauważyć, że w kieleckich barwach od 46. minuty wystąpił testowany Ukrainiec Postupalenko, który zastąpił Ediego Andradinę.

Korona Kielce - Dynamo Moskwa 0:1 (0:0)

Bramka: Smołow 64' (k)

Korona wystąpiła w następującym zestawieniu:

Korona: Małkowski (46' Pilarz) - Markiewicz (46' Kuzera), Hernani (66' Malarczyk), Stano, Golański (46' Mijailović) - Puri (46' Sobolewski, 80' Bąk), Jovanović (66' Lech), Vuković, Korzym (60' Maliszewski) - Edi (46' Postupalenko), Niedzielan (60' Tataj)