Remis w sparingu czwartoligowców

Kamil Markiewicz
W sobotę, w Końskich, mecz kontrolny rozegrały dwa nasze czwartoligowe zespoły. Łysica Bodzentyn zremisowała w nim z ŁKS Georyt Łagów 3:3.

Łysica Bodzentyn - ŁKS Georyt Łagów 3:3 (3:0)

Bramki: Dariusz Anduła, Piotr Maniara, Dominik Chrzanowski - Patryk Boksiński, Tomasz Szmalec, Karol Stępnik.
Łysica: Bilski - Dulęba, Pawłowski, Szymoniak, Kołodziejski - Ryba, Maniara, Chrzanowski, Anduła - S. Michta, Kalista oraz Barucha, Borgensztajn, Kowalski, Stodulski, Czerniakiewicz, P. Michta.
ŁKS Georyt: Kot - Kowalski, Basąg, Jaworek, Świątek - Malinowski, Bęben, Stachura, Partyka - Mojecki, Szmalec oraz Kwiecień, Szram, T. Pustuła, Dulak, Bujakowski, Wąs, Piotrowicz, Stępnik, Boksiński.

W drużynie z Bodzentyna testowani byli bramkarze Robert Bilski z Orlicza Suchedniów oraz Tomasz Borgensztajn z Granatu Skarżysko-Kamienna. Natomiast w zespole z Łagowa sprawdzani byli pomocnik Patyk Boksiński ze Spartakusa Aureus Daleszyce oraz napastnik grających w krakowskiej lidze okręgowej Wolnych Kłaj Tomasz Szmalec.
- W pierwszej połowie lepiej prezentowała się Łysica. Bramki straciliśmy po prostych błędach. Widać było, że zawodnicy są po ciężkich treningach. Po przerwie role się odwróciły i to my przejęliśmy inicjatywę - powiedział Paweł Jaworek, grający trener ŁKS Georyt.

- W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, co udokumentowaliśmy zdobycie trzech bramek. Ważne było, aby wszyscy wybiegali całe spotkanie. Po przerwie więcej sytuacji podbramkowych miał zespół z Łagowa - mówił Janusz Cieślak, trener Łysicy.

W sobotę, 4 lutego, o godzinie 14.30, na boisku przy ulicy Ściegiennego w Kielcach, Łysica zmierzy się ze Zdrojem Busko-Zdrój. W niedzielę, 5 lutego, o godzinie 13, na boisku przy ulicy Południowej w Końskich, ŁKS Georyt zagra z GKS Nowiny.

Sport Echo Dnia

Materiał oryginalny: Remis w sparingu czwartoligowców - Echo Dnia Świętokrzyskie