Skrót meczu Chojniczanka Chojnice - Gwardia Koszalin 5:0 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Sparingi. Żadnych szans w meczu kontrolnym nie dała drugoligowcowi Chojniczanka Chojnice. Na jednym z miejskich boisk strzeliła Gwardii Koszalin pięć goli i nie straciła żadnego. Zobacz skrót wideo.

Chojniczanka Chojnice - Gwardia Koszalin 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Mikołajczak (20), 2:0 Maciej Górski (51), 3:0 Maciej Górski (60), 4:0 Maciej Górski (79), Maciej Górski (80)

Chojniczanka: (I połowa) Janukiewicz - Fila, Kieruzel, Markowski, Dampc - Podgórski, Zawistowski, Paprzycki, Rybski, Biskup - Mikołajczak. (II połowa) Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka - J. Bąk, Danielewicz, Grzelak, Ryczkowski - Drozdowicz, Górski.

Gwardia: Hartleb - Bachleda (46' zawodnik testowany), Wojciechowski, Baranowski, Mikołajczak - Ginter (65' Majtyka), Przyborowski, Shimmura, Kwiatkowski (75' Szabat), Zaremba - Szubert.