Skrót meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 2:1 [WIDEO] Czerwona kartka "ustawiła grę"

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Fortuna 1 Liga. Kibice Białej Gwiazdy pod stadionem, wielkie emocje na murawie. Ostatecznie Podbeskidzie Bielsko-Biała dzięki grze w przewadze pokonało Wisłę Kraków 2:1. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków

Strzelanie rozpoczęła Wisła, kiedy siły były wyrównane. Pierwszy celny strzał od razu okazał się golem. Ładnie z lewej nogi przymierzył Miki Villar.

Radość trwała dosłownie chwilę, bo błyskawicznie odpowiedział Maksymilian Banaszewski. Potem jednak dopiero zaczęły się prawdziwe problemy Wisły. Po pół godzinie gry za faul wyleciał z boiska Kacper Duda.

W siódmej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy o zwycięstwie Podbeskidzia przesądził Bartosz Bida. Zwycięstwo byłoby jeszcze okazalsze, gdyby Jaka Kolenc wykorzystał jedenastkę.

Wisła Kraków. Kilkuset kibiców „Białej Gwiazdy” pod stadionem w Bielsku-Białej

1. LIGA w GOL24

Internauci nie mają litości dla Legii Warszawa po jej porażce ze Stalą Mielec (1:3) - już czwartej z rzędu w lidze i zarazem drugiej na własnym stadionie. Obejrzyjcie najlepsze memy.

MEMY o Legii Warszawa po porażce ze Stalą Mielec. "Dobra tak...