Skrót meczu Wisła Płock - GKS Katowice 2:1. Udany finisz spadkowicza [WIDEO]

Jacek Czaplewski
Fortuna 1 Liga. Pełny sektor gości, a na boisku trzy gole. Wisła Płock zdołała odwrócić mecz z GKS Katowice. Decydująca bramka na 2:1 padła bowiem w 91 minucie. Oto skrót najciekawszych akcji.

Bramki i najciekawsze akcje z meczu Wisła Płock - GKS Katowice

GKS Katowice objął prowadzenie tuż przed upływem pierwszego kwadransa, kiedy rzut karny po zagraniu ręką wykorzystał Arkadiusz Jędrych. Gdy kibice jego zespołu prezentowali oprawę, do głosu doszła Wisła Płock, zdobywając wyrównującą bramkę po ładnej główce Jespera Westermarka. W doliczonym czasie zwycięstwo wyszarpał Marcus Haglind-Sangre, korzystając na zamieszaniu w szesnastce.

Wisła Płock zajmuje siódme miejsce. GKS Katowice jest jedenasty. Po ostatnim gwizdku jego fani domagali się zwolnienia trenera Rafała Góraka, pracującego w klubie od czerwca 2019 roku.

Wisła Płock - GKS Katowice 2:1 (1:1)
Bramki: Westermark 42', Haglind-Sangre 92' - Jędrych 14' (k.)
Żółte kartki Szymański, Jach - Kozubal
Sędziował Piotr Rzucidło (Warszawa).
Widzów 1.000

Wisła Płock: Kamiński - Vallo, Haglind-Sangre, Szymański, Jach, Hiszpański - Jime (80. Laskowski), Gerbowski (87. Tomczyk), Lorenc (68. Grić), Janus (68. Szwoch) - Westermark (80. Lewandowski).

GKS Katowice: Kudła - Wasielewski, Kuusk, Jędrych, Komor, Danek - Shibata (66. Aleman), Repka, Kozubal, Błąd (80. Arak) -Bergier (80. Marzec).

1. LIGA w GOL24

Zobacz najlepsze memy o meczu Legia Warszawa - Molde. Stołeczna drużyna w rewanżu straciła bramkę już w 2 minucie, kolejną w 20 i w zasadzie wtedy było po wszystkim.

Najlepsze MEMY o meczu Legia - Molde. Co za katastrofa! Tobi...