Sparing: Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1:3

mgs
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1:3
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1:3 Piotr Krzyżanowski / Polskapresse
W meczu sparingowym pierwszoligowy Chrobry Głogów przegrał z drugoligowym Rakowem Częstochowa 1:3.

Bramki: Paweł Wojciechowski 56' - Rafał Figiel 16' (karny), Carlinhos 37', Marcin Przybylski 84'

Chrobry Głogów: Mariusz Rzepecki - Robert Pisarczuk, Mateusz Długołęcki, Michał Michalec, Karol Hodowany, Mateusz Machaj, Patryk Malinowski, Marcel Gąsior, Michał Ilków-Gołąb, Damian Sędziak, Maciej Górski. Grał także: Paweł Wojciechowski.

Raków Częstochowa: (I połowa): Maciej Mielcarz - Kamil Sabiłło, Adam Mesjasz, Adrian Klepczyński, Łukasz Góra, Marcin Przybylski, Carlinhos, Łukasz Kmieć, Rafał Figiel, Piotr Malinowski, Damian Warchoł.

(II połowa): Mateusz Prus - Kamil Sabiłło (70' Kamil Wojtyra), Błażej Radler, Błażej Cyfert, Adam Waszkiewicz, Dariusz Pawlusiński, Marcin Przybylski, Jakub Piątek, Dominik Bronisławski, Dawid Kamiński, Damian Warchoł (70' Daniel Rumin).

źródło: Chrobry Głogów, Raków Częstochowa