Sparing: Dwie bramki w końcówce i Apklan Resovia pewnie pokonała Hutnika Krakow

tor
K_kapica_afk
Apklan Resovia w piątek odebrała trzy główne nagrody podczas Podkarpackiej Nike 2018, a dzień później piłkarze wygrali sparing z Hutnikiem Kraków 3:1.

Hutnik Kraków - Apklan Resovia 1:3 (1:0)

Bramki: Sobala - Twardowski, Hass, Pyrdek.

W meczu z liderem 3 ligi „pasiaki” miały wiele okazji bramkowych, ale do 85 minuty notowano remis 1:1.

– Nie byłem zadowolony z pierwszej połowy, bo zamiast przegrywać, powinniśmy po niej prowadzić ze cztery do jednego – mówi Szymon Grabowski, coach ósmej drużyny 2 ligi. – Po przerwie dobrze zareagowaliśmy na sytuacje, co pokazuje końcowy wynik. Prawdę mówiąc, spodziewałem się trochę więcej po naszym przeciwniku.

Trener resoviaków w drugiej połowie dokonał ośmiu zmian. Tym razem nikt nie był testowany. Z różnych powodów w grze brakło Dawida Górki, Dawida Kwieka, Damiana Barszczaka, Konrada Domonia i Mateusza Świechowskiego. Dwa ostatni niedawno trafili na listę kontuzjowanych.

– Konrad ma problem z piętą, Damian z łydką. Szybciej do treningów powinien wrócić Konrad – informuje trener rzeszowian.
Był to ostatni sparing Apklan Resovii.

Pierwszy wiosną mecz o punkty nasza drużyna rozegra na wyjeździe 3 marca (niedziela, godzina 13.05) z Górnikiem Łęczna.
Stacja TVP (TVP Sport i TVP Regionalna) pokaże transmisję telewizyjną z tego meczu.

SPARINGI: ZOBACZ JAK LIGOWCOWY Z PODKARPACIA GRALI W TEN WEEKEND

NOWINY - Stadion - Marek Rybkiewicz trener Wólczanki Wólka Pełkińska

Materiał oryginalny: Sparing: Dwie bramki w końcówce i Apklan Resovia pewnie pokonała Hutnika Krakow - Nowiny