Sparing: Olimpia Elbląg - Cartusia Kartuzy 1:2 (wideo)

Michał Libuda
Olimpia Elbląg przegrała u siebie z Cartusią
Olimpia Elbląg przegrała u siebie z Cartusią Mikołaj Suchan / Polskapresse
W meczu sparingowym Olimpia Elbląg przegrała z Cartusią 1:2. Bramkę dla gospodarzy zdobył Mikhail Kaliadka. W zespole rywala dwie bramki strzelił Artur Formela. Zobacz skrót ze spotkania!

Olimpia Elbląg - Cartusia Kartuzy 1:2

Bramki: Kaliadka 58 - Formela 40, 89

Olimpia Elbląg: Budakowić - Sidorowicz, Borsukow, Pacan, Derbich, Tyszkiewicz, Kaliadka (70 Kołodziejski), Czoska (60 Kaczmarczyk), Lubenow, Bartosiak (60 Miecznik), Chałas (60 Kołosow)

Cartusia Kartuzy: (I połowa) Tułowiecki - Rubin, Karasiński, Ksiuk, Wiech - Dawidowski, Domjan, Puczyński, Kowalkowsk i- Formela, Rusinek. (II połowa) Woźniak - Chyła, Karasiński, Gładczuk, Nurek - Dawidowski (60' Kowalkowski), Borkowski, Puczyński (60' Domjan), Rubin (60' Wiech) - Formela, Rusinek (65' Sidor)