Trener CSKA powitany brawami po zwycięstwie nad Realem

RUPTLY/x-news
Real Madryt nie zakończy fazy grupowej z kompletem punktów. W drugiej kolejce niespodziewanie uległ CSKA Moskwa, przegrywając 0:1. Zadecydowała akcja z 2 minuty. Na pomeczowej konferencji prasowej dziennikarze brawami powitali trenera gospodarzy Wiktora Gonczarenkę.

CSKA Moskwa sensacyjnie pokonało Real Madryt 1:0 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zwycięską bramkę już w 2. minucie zdobył Nikola Vlasić. Na pomeczowej konferencji prasowej dziennikarze brawami powitali trenera gospodarzy Wiktora Gonczarenkę. - Szybko strzelony gol zwiększył presję na rywalu, a z nas ją zdjął. Taki klub jest w stanie walczyć z nami w jakimkolwiek zestawieniu. Potrafią stworzyć sytuację i strzelić w każdej chwili. Do ostatniej sekundy meczu nie możesz uwierzyć, że już pokonałeś Real, ale jednak to się właśnie stało - przyznał szkoleniowiec CSKA.