Trener Floty: W pierwszej połowie zachowaliśmy się jak święci Mikołaje

Piotr Szymański
Romuald Szukiełowicz, trener Floty Świnoujście
Romuald Szukiełowicz, trener Floty Świnoujście screen youtube.com
- Chwała zawodnik, że podjęli walkę i ryzyko. Uzyskali przewagę, a zakończyło się jak zakończyło. W miarę upływu czasu będziemy się prezentować lepiej - mówi po meczu w Katowicach Romuald Szukiełowicz, trener Floty Świnoujście.

Romuald Szukiełowicz (trener Floty Świnoujście): Trudno być zadowolonym z wyniku tego meczu (porażka 1:2 - przyp. psz.). Do przerwy zachowaliśmy się jak święci Mikołaje. Na boisko wyszliśmy bardzo "powiązani" i szybko straciliśmy dwie bramki. W miarę upływającego czasu zaczęło się to jakoś wyrównywać, a w drugiej części uzyskaliśmy przewagę.

GKS zmienił taktykę, starał się nas skontrować w drugiej połowie. My też za dużo sytuacji sobie nie stworzyliśmy. Możemy mieć pretensje do siebie, o taki wynik meczu. Z drugiej stronie jesteśmy cały czas na etapie budowania formy do rundy wiosennej. Po perturbacjach, które były w klubie, nie jesteśmy optymalnie przygotowani. Chwała zawodnik, że podjęli walkę i ryzyko. Uzyskali przewagę, a zakończyło się jak zakończyło. W miarę upływu czasu będziemy się prezentować lepiej.