Trenerzy po meczu Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom [KONFERENCJA]

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
Trenerzy po meczu Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom Łukasz Łabędzki
W meczu 17. kolejki 2. ligi, Siarka Tarnobrzeg wygrała na własnym stadionie z Polonią Bytom 2:1 (1:0). Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Włodzimierz Gąsior (Siarka Tarnobrzeg): Wiedziałem, że ten mecz będzie bardzo trudny dla nas. Polonia to dobry piłkarsko zespół. W pierwszych 30 minutach zdominowali grę dokładnie i tylko dzięki nieskuteczności, nie strzelili nam jednej czy dwóch bramek. My z kolei byliśmy skuteczni aż do bólu, strzelając w 42 minucie gola i to mocno wpłynęło na dalszy przebieg wydarzeń w tym spotkaniu.

Jacek Trzeciak (Polonia Bytom): Wybierając się na ten mecz, nie będę ukrywał, że jechaliśmy z duszą na ramieniu. Analiza potwierdziła, że graliśmy z najlepiej, jak do tej pory, wyprowadzającą piłki drużyną w 2 lidze. Bardzo się tego obawialiśmy. Założyłem sobie przed meczem, że musimy przede wszystkim skupić się na sobie i w dużej części gry, wyglądało to bardzo dobrze. Sytuacje niewykorzystane to raz, a druga rzecz, my nie możemy tracić takich bramek. To uwłacza zawodnikom, grającym całe spotkanie bardzo dobrze. Tracimy gole w dziwnych okolicznościach, gdy jesteśmy w dużej przewadze i to bardzo boli.

źródło: Polonia Bytom