Baniak: Życzę ŁKS-owi awansu do Ekstraklasy

Piotr Szymański
Bogusław Baniak, trener Warty Poznań
Bogusław Baniak, trener Warty Poznań Roger Gorączniak (Ekstraklasa.net)
- Mecz pod względem taktycznym przypominał spotkanie drużyn z Ekstraklasy. Przyczyniliśmy się do tego po równo ja i trener Andrzej Pyrdoł - mówił na konferencji pomeczowej trener Warty Poznań, Bogusław Baniak.

ŁKS Łódź - Warta Poznań 0:0 - czytaj zapis relacji na żywo z meczu!

Bogusław Baniak (trener Warty): W pierwszej połowie gospodarze wybiegli na boisko bardzo zdeterminowani i od razu zaczęli grać wysokim pressingiem, przez pierwsze 20. minut ŁKS całkowicie nas zdominował. Potem gra się wyrównała, ale to dzięki Bledzewskiemu do przerwy wciąż remisowaliśmy 0:0. W szatni zawodnicy usłyszeli wiele ostrych słów i przyniosło to skutek. Mecz pod względem taktycznym przypominał spotkanie drużyn z ekstraklasy. Przyczyniliśmy się do tego po równo ja i trener Andrzej Pyrdoł. Na koniec mogliśmy jeszcze przekonać się, że piłka nożna jest przekornym sportem, bo moi podopieczni mogli zdobyć bramkę na 1-0 i niezbyt zasłużenie zwyciężyć. Podobną okazję mieli też w 94. minucie gospodarze. Trenerowi Pyrdołowi i całej Łodzi życzę awansu do Ekstraklasy, bo ŁKS zasłużył na grę w elicie.

źródło: ŁKS Łódź