ŁKS Łódź

0

Warta Poznań

0

• ŁKS po bardzo dobrej I połowie i tylko przeciętnej II remisuje bezbramkowo na własnym stadionie z Wartą Poznań. Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela. Przy okazji zapraszam również do trwającej w naszym serwisie relacji LIVE z meczu Litwa - Polska.

• Koniec meczu. Do wejścia szykował się jeszcze Otuszewski, ale zanim zdążył pokazać się na murawie arbiter zakończył spotkanie.

• Bledzewski - Man od the Match - w niesłychany sposób broni uderzenie głową Mowlika z około 2 metrów!

• Klepczarek ukarany kartką za odepchnięcie rywala.

• Druga natomiast dla Klepczarka. Było to 2 upomnienie tego zawodnika, w związku z czym zawodnik musi opuścić murawę.

• Piłkarze gości jak mogą, tak opóźniają grę. Efektem tego są dwie żółte kartki. Jedna dla Marciniaka (za odrzucenie piłki)

• Do II połowy doliczone 5 minut.

• Wspomniany Wojciechowski wchodzi w miejsce Reissa.

• Do wejścia szykuje się Wojciechowski (Warta).

• Przed zmianą kartką, za dyskusje z arbitrem, ukarany został jeden z gości. Niestety nie udało nam się zauważyć jego numeru, jak również nie było potwierdzenia spikera. Tymczasem pomocy medycznej potrzebuje Bledzewski.

• Ostatnia zmiana w ŁKS.

• ŁKS rzuca wszystkie siły do ataku. Łodzianie wiedzą, że strata punktów na własnym boisku z walczącą o utrzymanie Wartą będzie bardzo bolesna i może utrudnić im walkę o awans.

• Bledzewski kolejny raz ratuje swój zespół przed stratą bramki!

• Tymczasem kolejny raz swojej szansy szukają gospodarze. Niestety piłka przelatuje wysoko ponad bramką Bledzewskiego.

• Gieraga dochodzi właśnie do własnej ławki. Zawodnik ma założony opatrunek na lewej nodze. Nie wygląda to dobrze.

• Za kontuzjowanego Gieragę wszedł Mowlik.

• Kosecki w ciekawie zapowiadającej się akcji na spalonym,

• Kartką ukarany Klepczarek za faul w defensywie.

• Jeden z zawodników gości ucierpiał w starciu podczas akcji ŁKS. Wywołało to spore wzburzenie na "Galerze" gdzie kibice uważają, że jest to celowe zagranie zawodnika aby zyskać trochę czasu.

• Kolejna żółta kartka dla piłkarza z Poznania. Upomnienie otrzymał Scherfchen, który przed momentem pojawił się na boisku.

• Według komunikatu podanego właśnie przez spikera, dzisiejsze spotkanie obserwuje na stadionie nieco ponad 4100 widzów (w tym 25 gości).

• Również zmiana w ŁKS.

• Pierwsza zmiana w Warcie.

• Chwilę później żółtą kartkę za faul przy próbie przerwania kolejnej akcji gości otrzymał Kosecki.

• Tak jak w I połowie ŁKS miał kilka 100% akcji, tak teraz taką akcję mieli goście. Podobnie jak w przypadku strzałów gospodarzy, po dużym zamieszaniu w polu karnym, piłkę z linii bramkowej wybijał obrońca.

• Kosecki po raz kolejny gubi się w trakcie wyprowadzania akcji ...

• Dwa rzuty rożne dla ŁKS pod rząd. Nie stanowią one jednak większego zagrożenia dla bramki Bledzewskiego.

• ŁKS bardzo niedokładnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Kilkukrotnie Warta miała okazję przejąć i wyjść z groźną akcją.

• Ostre starcie Mięciela z obrońcami Warty. W konsekwencji Bartkowiak ukarany żółtą kartą, a Mięciel będzie musiał dokończyć mecz w podartej koszulce.

• Pierwsze minuty II połowy zdecydowanie słabsze od I. Sporo niedokładności w szeregach obu zespołów, przypadkowe faule, głupie straty. Również początkowa przewaga Warty coraz słabiej widoczna.

• Kosecki walczy za dwóch i stara się odebrać Warcie piłkę jeszcze na ich połowie. Niestety starania młodego zawodnika spełzają na niczym.

• Marciniak faulowany na połowie ŁKS. Kolejny wolny dla gości.

• Ładna akcja Warty rozegrana po wznowieniu gry z rzutu wolnego na połowie ŁKS. Ostatecznie jednak piłka pewnie złapana przez Wyparłę.

• W pierwszych akcjach II połowy groźniej Warta. ŁKS tak jakby mentalnie został jeszcze w szatni.

• Początek II połowy bez zmian personalnych w obu zespołach.

• I ruszamy.

• Piłkarze wracają na murawę. Za moment początek drugiej odsłony meczu.

• I koniec I połowy. Zapraszamy na dalszą część meczu za około kwadrans.

• Kolejny raz w opałach Bledzewski. Po wrzucie z autu przy samej linii końcowej boiska, bramkarz gości z trudem doskakuje do lecącej piłki, po czym ją wypuszcza. Ponownie przed stratą bramki ratują go obrońcy!

• Do I połowy doliczone zostały 2 minuty.

• Warta coraz odważniej szuka swojej szansy na zdobycie bramki. Jeżeli ŁKS nie wykorzysta którejś z najbliższych swoich okazji, ten mecz może ułożyć się różnie.

• Z pewnym opóźnieniem, ale możemy już wprowadzić wspomnianą wcześniej kartkę dla Gajtkowskiego.

• Kosznik ściągnięty do ziemi przez Kujawę. Wolny na połowie gospodarzy dla Warty.

• Jednym z faulowanych zawodników był Gajtkowski, któremu pomocy udzielić musieli masażyści.

• Chwilę później faulowanych dwóch zawodników Warty. Sędzia jednak nie reaguje, a ŁKS wychodzi z kolejną akcją.

• Niedokładna centra Gajtkowskiego.

• Ładna akcja dwóch byłych zawodników Lecha. Reiss zagrywa prostopadle do Gajtkowskiego. Ten drugi niestety przy odbiorze piłki fauluje obrońcę ŁKS. Z własnego pola karnego od rzutu wolnego wznowi ŁKS.

• Pierwsza indywidualna kara w spotkaniu. Żółtą kartką ukarany Gajtkowski za spóźniony wślizg, a w konsekwencji faul.

• Zagranie w pole karne bez problemów łapie Bodzio W.

• Tym razem faul pod polem karnym ŁKS. Faulowany Iwanicki.

• Na murawie, w środkowej strefie, leży faulowany przed chwilą Kosecki. Są już przy nim służby medyczne.

• Wczesnowiosenna pogoda nie przeszkadza niewielkiej grupie kibiców Warty dopingować swoich zawodników bez koszulek. Tym czasem kolejna akcja ŁKS. Strzał jednak bardzo niecelny.

• ŁKS cały czas w ataku. Seria rzutów rożnych dla gospodarzy.

• Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Romańczuka z trudem wybija przed siebie Bledzewski.

• Kosecki faulowany w odległości około 35 metrów od bramki Warty. Dobra okazja dla ŁKS na pierwszą bramkę.

• Klepczarek fauluje Reissa. Zawodnik gości potrzebuje pomocy masażystów.

• ŁKS jest niepodważalnie stroną dominującą od początku tego spotkania. Rycerze Wiosny mieli już kilka niemal 100% sytuacji na otworzenie wyniku, goście natomiast ograniczają się do pojedynczych kontr, które nie stanowią większego zagrożenia dla bramki Wyparły.

• Po raz kolejny Warta zawdzięcza Bledzewskiemu to iż nie straciła bramki. Bramkarz gości popisał się wspaniałą robinsonadą po uderzeniu głową jednego z napastników ŁKS.

• Gajtkowski uderza w twarz jednego z zawodników gospodarzy. Po natychmiastowej reakcji arbitra otrzymał on ostatnie strzeżenie.

• Kolejne niedokładne zagranie do Koseckiego.

• Próba indywidualnej akcji Mięciela - w konsekwencji wywalczony rzut rożny.

• Nieporozumienie Romańczuka z Koseckim. Warta rozpocznie od własnej bramki.

• Bykowski przewraca się i traci piłkę na własnej połowie. Mogło być niebezpiecznie.

• Próba zagrania długiej piłki od Wyparły pod pole karne Warty. Piłka ostatecznie w rękach Bledzewskiego.

• Dwie doskonałe okazje gospodarzy po wznowieniu gry z rogu i dwukrotnie gości przez stratą bramki ratuje szczęśliwie ustawiony na linii bramkowej jeden z obrońców, który z pustej bramki wybija piłki.

• Próba centry w pole karne Warty. Bledzewski z największym poświęceniem wybija na rzut rożny.

• Ładna próba wypuszczenia Bykowskiego prawą stroną. Zawodnik ŁKS jednak w ostatniej chwili zatrzymany przez obrońców.

• Faulowany Klepczarek.

• Pierwsze ataki gospodarzy i wywalczony rzut rożny.

• ŁKS szybko zatrzymał pierwszą akcję Warty. Obecnie spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• Rozpoczynają goście.

• Przed rozpoczęciem meczu, na prośbę Stowarzyszenia Kibiców, piłkarzy oraz działaczy chwila ciszy dla ofiar niedawnej tragedii z Japonii.

• Piłkarze wychodzą na murawę.

• Na trybunie honorowe pojawiła się właśnie Pani prezes klubu z Poznania. Wywołało to spore poruszenie wśród zgromadzonych na murawie fotoreporterów.

• Ogrodzenie oddzielające trybuny od murawy, tradycyjnie już na ŁKSie szczelnie oflagowane. Frekwencja jednak - jak na lidera zaplecza ekstraklasy - nie jest najlepsza. Miejmy nadzieje jednak, że przez te kilka minut, które pozostało do pierwszego gwizdka jeszcze się to zmieni.

• Składy w jakich wystąpią zespoły ŁKS: Wyparło Gieraga Klepczarek Woźniczka Kosecki Kaczmarek Łabędzki Bykowski Kujawa Mięciel Romańczuk

Warta: Bledzewski Kieruzel Bartkowiak Jasiński Kosznik Ngamayama Marciniak Iwanicki Reiss Gajtkowski Białożyt

• Na murawie rozgrzewają się właśnie obie jedenastki. Na trybunach natomiast obecna jest kilkunastoosobowa delegacja kibiców z wielkopolski.

• Witamy ze stadionu w Łodzi, gdzie za około 10 minut rozpocznie się pierwsze spotkanie bieżącej kolejki I ligi, w którym miejscowy ŁKS podejmować będzie rewelację dotychczasowych meczy wiosennych - Wartę Poznań.