Bramki ze sparingu Legia II Warszawa - Motor Lublin 0:3 [WIDEO]

etc
od 16 lat
W niedzielę w meczu sparingowym trzecioligowe rezerwy Legii uległy Motorowi Lublin 0:3. Spotkanie rozegrano na jednym z boisk w Legia Training Center. Zobacz bramki!

Legia II Warszawa - Motor Lublin 0:3

Bramki: Filip Wójcik 8, 11, Szymon Rak 20

Legia II: (I połowa) Jakub Kowynia - Oskar Wojtysiak, Jehor Macenko, Iñaki Astiz, Patryk Konik - Lionnel Negou, Kamil Kurowski (19 Kacper Gościniarek), Mikołaj Kwietniewski, Damian Warchoł, Radosław Cielemęcki - Szymon Włodarczyk. (II połowa) Sebastian Krejer - Jakub Kwiatkowski, Jehor Macenko, Radosław Pruchnik, Luís Rocha - Piotr Cichocki, Mikołaj Kwietniewski, Kacper Gościniarek, Bartłomiej Ciepiela, Dawid Niedźwiedzki - Wiktor Kamiński.

Motor: (I połowa) Seweryn Kiełpin - Michał Król, Rafał Grodzicki, Dariusz Łukasik, Ariel Wawszczyk - Filip Wójcik, Maksymilian Cichocki, Kamil Kumoch, Sławomir Duda, Krzysztof Ropski - Szymon Rak. (II połowa) Sebastian Madejski - Marcin Michota, Bartosz Janiszek, Maksymilian Cichocki, Ariel Wawszczyk, Piotr Kusiński, Rafał Król, Dominik Kunca, Paweł Moskwik, Leszek Jagodziński, Daniel Świderski.

Górnik Zabrze wyprzedził odwiecznego rywala w tabeli wszech czasów Ekstraklasy. Goni Wisłę Kraków, która nie punktuje od 2022 roku, ze względu na spadek do 1 Ligi. W zestawieniu pojawił się Piast Gliwice kosztem Szombierek Bytom. Co ciekawe, nie ma jeszcze aktualnych mistrzów Polski - Rakowa Częstochowa!Kto zajmuje 20. miejsce w tabeli? Sprawdź >>>>

Tabela wszech czasów Ekstraklasy - TOP 20 drużyn w historii....