Dominik Nowak: Dzisiaj był szczególnie ważny moment

Bartosz Czekała
- Najważniejsze, że zespół, który przegrywał do przerwy potrafił się podnieść. Wiemy już, jakie są oczekiwania wobec mojego zespołu. I chcemy temu zadaniu podołać - mówił trener Floty, Dominik Nowak po zwycięskim meczu z GieKSą.

Rafał Górak (Trener Gks-u Katowice): Gratulacje dla Świnoujścia za zdobycie trzech punktów. Wydaje mi się, że wcale tego spotkania nie musieliśmy przegrać. Kilku zawodników zachowało się karygodnie przy stałych fragmentach gry. Co tu dużo mówić. Jest to bardzo przykre. Mam nadzieję, że w tych meczach, które przed nami będziemy automatycznie z dołu tabeli wychodzić.

Dominik Nowak (Trener Floty Świnoujście): Po tych siedmiu wygranych powiem szczerze, że dzisiaj był szczególnie ważny moment i szczęśliwy, bo straciliśmy bramkę. Wcześniej czy później musieliśmy ją stracić. To nie jest tak, że coś trwa wiecznie. Najważniejsze, że zespół, który przegrywał do przerwy potrafił się podnieść. To jest najważniejsze. Chwała zawodnikom, bo unieśli duży ciężar na drugą połowę. Wiemy już, jakie są oczekiwania wobec mojego zespołu. I chcemy temu podołać.

Chciałbym też pochwalić drużynę GKS-u Katowice za to, jak zagrali w tym spotkaniu. Jest to bardzo dobry zespół. Zespół który dobrze operuje piłką. Zespół, który w moim przekonaniu nie tylko dlatego, że dobrze znam się z Rafałem Górakiem, ale widzę to, że zespół tego szkoleniowca będzie punkty zdobywał. Jeszcze ostatni raz chciałbym podziękować i pogratulować zawodnikom za postawę od pierwszej do ostatniej minuty. I na koniec jeszcze duży plus dla kibiców. Piękne wsparcie, nie przy wyniku 3-1, przy rezultacie 0-1 kibice byli z nami. Dziękuje jeszcze raz wszystkim kibicom w Świnoujściu.