Drugich "Siedlec" nie było... Znicz rozbił Motor (relacja + zdjęcia)

Filip Trubalski
Znicz 4:1 Motor
Znicz 4:1 Motor Filip Trubalski
W spotkaniu inaugurującym 12 kolejkę o mistrzostwo II ligi wschodniej Znicz Pruszków pewnie pokonał u siebie 4-1 (3-0) Motor Lublin.

Od pierwszych minut spotkania znaczącą przewagę osiągneli piłkarze Znicza i juz niemal odrazu jedna z ich akcji przyniosła efekt bramkowy - w 13. minucie Arkadiusz Jędrych po dokładnym strzale głową pokonał Mateusza Oszusta. Przez następne minuty oglądaliśmy już bardziej wyrównane spotkanie, jednak kibice Motoru Lublin nie mają się z czego cieszyć gdyż w 36. minucie swoje show rozpoczął Paweł Bylak strzelając po podaniu byłego zawodnika Motoru - Grzegorza Wojdygi swoją pierwszą bramkę w meczu, a już 7 minut później po minięciu Piotra Karwana podwyższył na 3:0.

Znicz - Motor 4:1 - zobacz więcej zdjęć ze spotkania!

Po przerwie kibice Motoru mogli tylko liczyć na to, że tak jak to miało miejsce 13 dni temu w pobliskich Siedlcach, piłkarze Motoru zdołają odrobić trzy bramkową stratę, a pomóc w tym mieli wprowadzeni po przerwie Temeriwśkyj i Młynarski. W 66. minucie małą nadzieje na potwierdzenie tych słów dała bramka właśnie ukraińskiego napastnika lublinian - Ołeksandra Temeriwśkyja. Jednak nadzieja ta rzeczywiście była mała i w dodatku krótko trwała bo 3 minuty później swoją trzecią bramkę zdobył Paweł Bylak. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i piłkarze Znicza mogli świętować 3 zwycięstwo w sezonie !

30 września 2011, 19:00 - Pruszków (stadion MZOS)

Znicz Pruszków 4-1 Motor Lublin

Gole: Jędrych 13', Bylak 36', 43', 69' - Temeriwskyj 66'

Żółte kartki: Jędrych - Dykyj, Kycko

Sędzia: Paweł Kukla (Kraków) Widzów: 600

Znicz: Piotr Misztal - Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Norbert Jędrzejczyk, Grzegorz Wojdyga - Krzysztof Kopciński (88' Adam Michalak), Przemysław Sztybrych, Artur Januszewski, Adrian Kasztelan (85' Przemysław Łudziński), Mariusz Zawodziński (65' Marcin Rackiewicz) - Paweł Bylak (75' Maciej Machalski)

Motor: Mateusz Oszust - Michał Orłowski (46' Ołeksandr Temeriwśkyj), Damian Falisiewicz, Piotr Karwan, Iwan Dykyj - Marcin Popławski, Rafał Niżnik (73' Sebastian Pyda), Batata, Piotr Prędota, Rafał Kycko (76' Damian Szpak) - Bartosz Tomczuk (46' Łukasz Młynarski)