Fornalak: Pomyśleliśmy, że znowu "lejemy świat"

Atanazy Wojdak
- Po meczu w Nowym Sączu myśleliśmy, że znowu "lejemy świat". Przeciwnik szybko sprowadził nas na ziemię - powiedział trener Polonii Bytom Dariusz Fornalak na konferencji prasowej po zremisowanym 0:0 meczu z Termaliką Bruk-Bet.

Trener Termaliki Bruk-Bet Dusan Radolski: Nie wiem czy będę skromny, ale gdyby dzisiaj nie szwankowała u nas skuteczność, na pewno zdobylibyśmy trzy punkty i w tej końcówce nie musielibyśmy mieć żadnych obaw. Tak jest w piłce i dlatego jest taka interesująca. Myślę, że 60 minut w naszym wykonaniu było bardzo dobre. Mieliśmy ze trzy, cztery czyste sytuacje. Jak się nie strzeli to potem zawsze ta końcówka jest nerwowa. Pod tym względem jestem zadowolony z punktu.

Trener Polonii Bytom Dariusz Fornalak: Po meczu w Nowym Sączu myśleliśmy, że znowu "lejemy świat". Przeciwnik szybko sprowadził nas na ziemię. Po pierwszych 45 minutach nie mieliśmy w zasadzie nic do powiedzenia. Mogliśmy tylko patrzeć jak lider rozgrywa piłkę i zbliża się w kierunku naszej bramki. Cieszy mnie, że rozmowy w przerwie skutkowały. Sposób naszej gry zmienił się w stosunku do przeciwnika, który był bardzo wysoko ustawiony. W pewnym momencie gra się wyrównała, jak trener wspomniał, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Mogły się zemścić, ale i tak mamy kolejny bardzo cenny punkt.