Fortuna 1 Liga. ŁKS Łódź zdominował GKS Jastrzębie, tak jak całą ligę

DW
GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 0:3 (0:1)
GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 0:3 (0:1) brak
Fortuna 1 Liga. ŁKS Łódź wygrał na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 3:0 i przez niemal całe spotkanie zdecydowanie przeważał na boisku. Łodzianie zepsuli rywalom powrót na własny stadion po 11 wyjazdowych spotkaniach. Bramki dla ŁKS-u strzelali Antonio Dominguez, Tomasz Nawotka i Łukasz Sekulski.

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 0:3 (0:1). Jak padły bramki?

• 19. minuta - Fantastyczne uderzenie Antonio Domingueza z dystansu. Piłka wleciała prosto w okienko bramki strzeżonej przez Mariusza Pawełka. Golkiper był bez szans, cudowny strzał.
  • 76. minuta - Mariusz Pawełek przeliczył się z kalkulacjami, nieudanie wyszedł do piłki, więc wstrzelił ją do pustej bramki Nawotka.
  • 90. minuta - Łukasz Sekulski z 11 metrów. Pewnie wykonana jedenastka.

ŁKS po 11 spotkaniach ma na koncie 10 zwycięstw i remis. Trudno wyciągać pochopne wnioski, ale dotychczasowa forma drużyny Wojciecha Stawowego wskazuje, że łodzianie zdominują tę ligę i wrócą do Ekstraklasy w świetnym stylu.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Antonio Dominguez

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Kreatywność twórców nie zna granic i możemy się o tym przekonać również w sporcie. Przed Wami kilkanaście herbów, które swobodnie mogłyby stanąć obok straszydeł z okazji Halloween. Znajdziecie tu diabły, nietoperze, potwory i inne straszne stwory. A to wszystko pod szyldem klubów sportowych. Zobaczcie!

Halloweenowe herby klubów sportowych na świecie. Jest polski...