Genialny wyczyn Edinsona Cavaniego. Cztery gole w jednej połowie

tom, jac
Edinson Cavani strzelił cztery gole w meczu Caen
Edinson Cavani strzelił cztery gole w meczu Caen Francois Mori
Liga francuska. Edinson Cavani show! Urugwajczyk w meczu z Caen strzelił aż cztery gole. I to do przerwy. Jego Paris Saint-Germain wygrało 6:0. Cały mecz rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Paris Saint-Germain wygrało trzecie spotkanie w tym sezonie Ligue 1. W meczu 5. kolejki francuskiej PSG pokonało na wyjeździe SM Caen 4:0, a wszystkie gole już w pierwszej połowie zdobył mocno krytykowany za wiele niewykorzystanych dobrych sytuacji strzeleckich, w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Arsenalowi, Edinson Cavani.

Po strzeleniu czterech goli Urugwajczyk w przerwie spotkania został zmieniony przez Jese Rodrigueza. W drużynie Paris Saint-Germain całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Caen – Paris Saint-Germain 0:6 (0:4)

Bramki: Edinson Cavani 12’, 23’, 38’, 45’, Lucas 67’, Augustin 79’
Żółte kartki: Yousseff - Kimpembe

Caen: Vercoutre – Genevois, Da Silva, Ben Yousseff, Bessat – Karamoh (72’ Imorou), Seube (46’ Diomande), Feret, Bazile (46’ Adeoti)– Rodelin, Santini.

PSG: Areola – Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell – Rabiot, Krychowiak, Matuidi (68’ Motta) – Lucas, Cavani (46’ Jese), Di Maria (61’ Augustin).