Liga włoska. Napoli jak na strzelnicy. Ofiarą - Cagliari. Piotr Zieliński wszedł po przerwie

red
Radość po jednej z bramek dla Napoli
Radość po jednej z bramek dla Napoli AFP/East News
Liga włoska. Dla mistrzostwa Napoli gotowe było poświęcić fazę pucharową Ligi Mistrzów, krajowy puchar, a ostatnio 1/8 finału Ligi Europy. I na razie dzielnie odpiera ataki Juventusu. Mecz 26. kolejki okazał się formalnością. Zespół Maurizio Sarriego wygrał na wyjeździe z Cagliari aż 5:0 (2:0). Dries Mertens zdobył swoją 16 bramkę w sezonie. Piotr Zieliński pojawił się na boisku w 64 minucie, kiedy to zmienił Belga. Po faulu na Polaku ustalono wynik z rzutu wolnego.