ŁKS GKS Jastrzębie . Na piłkarską moc trzeba odpowiedzieć jeszcze większą mocą!

pas
GKS Jastrzębie ŁKS Łódź. Przed nami finisz zmagań w I lidze piłkarskiej.

GKS JASTRZĘBIE ŁKS ŁÓDŹ

W sobotą o godz. 20.45 ŁKS gra w Jastrzębiu z GKS. Rywale to zespół czołówki, ale grający już tylko o,.. pietruszkę. Czy łodzianie potrafią to wykorzystać? Na żywo ostatnie spotkanie rywali obserwował trener Kazimierz Moskal. Z pewnością dostrzegł słabe i silne punkty rywali, a swoją wiedzę spożytkuje dla dobra drużyny, wystawiając jedenastkę, który wygra i przypieczętuje tym samym swój awans do ekstraklasy.

Najgroźniejsi rywale łodzian Stal Mielec pokazali moc w spotkaniu z Chrobrym (5:1). W tej sytuacji na moc trzeba odpowiedzieć jeszcze większą mocą, pokazując widowiskowy (co jest wizytówką ŁKS!) i skuteczny futbol. Oby tylko boisko w Jastrzębiu było równo, bo na kartoflanych placach łodzianom gra się zdecydowanie gorzej.

Wszyscy zawodnicy ŁKS są gotowi do walki w tym leczący ostatnio uraz Maciej Wolski. Tespół wydaje się być w dobrej fromie, bo o motywację i wolę walki jesteśmy spokojni. Portal 90minut, daje łodzianom 99,3 procent szans na awans. Teraz trzeba to potwierdzić na boisku!

Większość meczów przedostatniej, 33. kolejki Fortuna 1 Ligi, zostaną rozegrane w sobotę 11 maja o godzinie 17, 45, w tym spotkanie ŁLS z Chojniczanką, które będzie ostatnim meczem drużyny w tym sezonie w Łodzi.
Znakomity (zwłaszcza do przerwy mecz ŁKS z Rakowem) obserwował Marcin Gortat, który powiedział: Zarówno sekcja piłkarska, jak i siatkarska ŁKS są kierowane przez ludzi, którzy bardzo twardo stąpają po ziemi. Prowadzone są z głową, rozważnie, bez przepłacania i wyrzucania pieniędzy w błoto. Tędy prowadzi droga do prawidłowego zarządzania zespołem i trudno się z nim nie zgodzić.