Niespodzianka w Rzeszowie

Marek Iwaniszyn
Inne
Inne Ekstraklasa.Net
Faworyzowany Start Otwock niespodziewanie przegrał w Rzeszowie z tamtejszą Stalą 1:2. Przegrał, mimo że do 85 minuty prowadził 1:0.

Goście, ciągle liczący się w walce o awans do pierwszej ligi, planowo objęli prowadzenie. W 30 minucie gry Tomasza Wietecha pokonał Piotr Stańczuk.

I gdy wydawało się, że goście wywiozą z Rzeszowa trzy "oczka" wyrównującą bramkę, na pięć minut przed końcem, strzelił Ireneusz Gryboś. Start nie wywiózł z południa nawet punktu, bo w ostatniej minucie gospodarzom zwycięstwo zapewnił Damian Wolański.

Mecz Stali ze Startem był jedynym dzisiaj rozgrywanym. Pozostałe mecze drugiej ligi jutro.