MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

ODRA OPOLE - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO 5.09.2021. Śledź relację LIVE z meczu Odra vs. Widzew [online, na żywo]

(red)
Widzew bezbramkowo remisuje z Odrą Opole.

WYNIK MECZU
ODRA OPOLE - WIDZEW ŁÓDŹ 0:0

strona wymaga odświeżania

Koniec meczu. To był trudny mecz walki. Piłkarze Widzewa mieli swoje okazje, ale też kilka razy uratował nas Jakub Wrąbel. W końcówce graliśmy w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce. Niestety, nie udało się tej przewagi wykorzystać. Remis był chyba sprawiedliwy. Debiutował Włoch Mattia Montini, kontuzji doznał Juliusz Letniowski.
90+7 min. - Montini strzelał głową tuż obok słupka
90+7 min. - Próbował strzelać Nowak, ale został zablokowany
90+6 min. - Widzewiacy atakują, ale są zbyt daleko od bramki Odry
90+5 min. - róg dla Widzewa. Piłka po strzale Danielaka przelatuje ponad bramką Odry
90+3 min. - Trzeci róg Odry. Grudniewski wybił piłkę z pustej bramki Wrąbla
90+2 min. - Znów groźnie pod bramką Widzewa, Wrąbel wybił piłkę na róg
90+2 min. - Kontra Odry i róg dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu skutecznie wypiąstkował Wrąbel
90+1 min. - Sędzia przedłuża mecz o siedem minut
90 min. - Becht wywalczył róg dla Widzewa
89 min. - Hanousek strzelił pół metra nad poprzeczką
88 min. - Widzew buduje kolejną akcję, ale nie zagraża bramce Odry
87 min. - Fatalny strzał Kuna
86 min. - Hanousek do Montiniego, ale Włoch nie zrozumiał intencji kolegi
85 min. - Zmiana w Odrze: Pawlik za Trojaka
85 min. - Broni Kuchta po strzale Tanżyny
84 min. - Danielak faulowany, żółta kartka dla Niziołka
83 min. - Becht niedokładnie do Kuna
82 min. - Widzewiacy atakują. Nowak dośrodkował, ale opolanie wybili piłkę
80 min. - Sędzia skonsultował się z VAR i ukarał Czaplińskeigo czerwoną kartką. Widzewiacy będą kończyć mecz w przewadze jednego zawodnika
78 min. - Letniowski musi opuścić boisko. W jego miejsce wchodzi na plac Grudniewski
77 min. - Letniowski faulowany, żółta kartka dla Czaplińskiego
75 min. - Marzec dośrodkował, piłka spadła pod nogi Kamińskiego, jednak ten strzelił niecelnie
74 min. - Błąd Tanżyny, musi wrócić i fauluje rywala - zostaje ukarany żółtą kartką
73 min. - Liczymy na skuteczny debiut Włocha Montiniego w barwach Widzewa
72 min. - Zmiany w obu drużynach: w Odrze Piech za Marca, w Widzewie Montini za Tomczyka i Danielak za Muchę
71 min. - Znów swoich kolegów ratuje Wrąbel
70 min. - Letniowski w doskonałej sytuacji, po jego strzale wybił piłkę bramkarz Odry, nikt jej nie dobił do bramki
69 min. - Letniowski strzelił metr nad poprzeczką bramki Odry
68 min. - Becht do Muchy, ale ten traci piłkę
66 min. - Dośrodkowanie Letniowskiego, ale piłkę wybili opolanie
66 min. - Faulowany Tanżyna w środku pola
65 min. - Dobrze ustawieni obrońcy Odry zatrzymali Tomczyka
63 min. - Róg dla Odry. Piłka wybita. Sędzia boczny sygnalizuje pozycję spaloną. Zaczyna Wrąbel
61 min. - Dobra akcja Kuna, Mucha do Letniowskiego, strzelał w końcu Zieliński, ale za wysoko
59 min. - Po faulu na Marcu żółtą kartką ukarany został Stępiński
59 min. - Becht dośrodkował, ale Tomczyk nie sięgnął piłki
58 min. - Janus znów zagrał niebezpiecznie dla Widzewa
58 min. - Reaguje trener Janusz Niedźwiedź. Dwie zmiany w Widzewie: Kun zastąpił Dejewskiego, Becht za Karaska
57 min. - Kolejna kapitalna interwencja Wrąbla po strzale Marca
56 min. - Tanżyna świetnie interweniuje. Odra dominuje na boisku
55 min. - Kolejna groźna akcja gospodarzy. Niziołek sam na sam z Wrąblem strzelił obok słupka
55 min. - Kapitalna interwencja Wrąbla po soczystym uderzeniu Czaplińskiego
54 min. - Tomczyk ruszył do piłki, ale szybszy był bramkarz Odry
53 min. - Sauczek na noszach opuszcza boisko. Wymuszona zmiana - wejdzie Konrad Nowak
52 min. - Wrąbel wyjaśnia sytuację po kilku błędach jego kolegów z pola
51 min. - Tanżyna nie dał się ograć rywalowi
50 min. - Widzewiacy zmuszają rywali do błędów przy wyprowadzaniu piłki
49 min. - Tomczyk kiwał rywali, ale brakowało zdecydowania
48 min. - Niebezpiecznie pod bramką Widzewa. Marzec zagrywał, na szczęście Mucha przeciął podanie
47 min. - Faulował Hanousek i piłkarz Widzewa ukarany żółtą kartką
47 min. - Widzewiacy atakują wysoko rywala. Karasek za mocno do Tomczyka
46 min. - Początek drugiej połowy. Bez zmian w obu drużynach
Koniec pierwszej połowy.
45+2 min. - Wolny dla Odry. Janus strzelał, dobrze ustawiony Wrąbel
45+1 min. - Wróbel łapie piłkę
45 min. - Wolny dla Widzewa. Dośrodkowanie Letniowskiego, Dejewski strzelał głową, ale wprost w ręce bramkarza Odry
44 min. - Mucha nie zdążył do piłki, Kuchta był bliżej
43 min. - Wolny dla Odry po faulu Dejewskiego. Janus wrzucał piłkę, przejęli ją widzewiacy
41 min. - Tanżyna faulował 20 metrów od bramki Wrąbla. Po wolnym nikt nie zamknął akcji gospodarzy
40 min. - Błąd Letniowskiego, próbował podać do Karaska, ale zagrał tak, że Odra przechwyciła piłkę
39 min. - Zieliński do Letniowskiego, ale niedokładnie
38 min. - Odra wyrwała się z oblężenia, szkoda, że widzewiacy nie zaakcentowali golem sporej przewagi
36 min. - Letniowski do Hanouska, ten faulował
35 min. - Po dośrodkowaniu Letniowskiego bardzo dobrze strzelał Tomczyk, ale bramkarz Odry dobrze interweniował
34 min. - Letniowski faulowany, wolny dla Widzewa
33 min. - Zieliński wprost pod nogi obrońcy Odry
31 min. - Stępiński popisał się dobrym strzałem, metr nad poprzeczką
30 min. - Doskonała interwencja Tanżyny w walce z Sauczkiem
28 min. - Nowak strzelał, bramkarz Odry sparował piłkę przed siebie, ale z pomocą obrońców wyjaśniona sytuacja
27 min. - Wrąbel piąstkuje piłkę dośrodkowaną przez Niziołka
24 min. - Karasek strzelał po długim rogu, ale niedokładnie, piłka minęła słupek bramki Odry gdzieś o dwa metry
23 min. - Tomczyk wbiega w pole karne, upadł, ale sędzia nie zagwizdał
21 min. - Stępiński uderzał z woleja, ale bardzo niecelnie
19 min. - Wrąbel uprzedził Sauczka i wypiąstkował piłkę
18 min. - Letniowski strzelał, ale zbyt lekko
17 min. - Dobry strzał Zielińskiego tuż obok słupka
16 min. - Strzał Mikinica ponad bramką Widzewa
15 min. - Róg dla Odry. Tanżyna wybił dośrodkowaną piłkę
14 min. - Letniowski dobrze dośrodkował, ale nic z akcji nie wyszło
13 min. - Strzelał Mucha, ale piłka została zablokowana
12 min. - Gra toczy się głównie w środku pola, nie ma składnych akcji z obu stron
10 min. - Faul Karaska - piłkarz Widzewa ukarany żółtą kartką
7 min. - Karasek był blisko, piłkę przeciął obrońca Odry
5 min. - Hanousek do Tomczyka, dobre dośrodkowanie
5 min. - Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce
3 min. - Błąd Nowaka, stracił piłkę w walce z Marcem
2 min. - Minął się z piłką Tanżyna, na szczęście Wrąbel asekurował
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz rozpoczęty.

Godz. 17:59 - Widzewiacy w czarnych strojach, piłkarze Odry na czerwono

Godz. 17:56 - Kibice Widzewa już są na trybunach w Opolu i dają koncert kibicowania. Sektor kibiców gości jest wypełniony

Godz. 17:55 - Jeżeli chodzi o nieobecnych w kadrze: Mateusz Michalski zachorował. Fabio Nunes, Abdul-Aziz Tetteh i Daniel Villanueva są nieobecni z powodu drobnych urazów - informuje Widzew na twitterze

Godz. 17:50 - Mecz w Opolu poprowadzi Sebastian Jarzębak z Piekar Śląskich.

Godz. 17:45 - Trener Janusz Niedźwiedź nie mógł wystawić kadrowiczów: Bartosza Guzdka i Radosława Gołębiowskiego. Rolę młodzieżowca pełnić będzie Kacper Karasek.

Godz. 17:35 - Widzew jest wiceliderem tabeli, ale po pierwszym remisie lidera Korony (z Miedzią) może zmniejszyć dystans do pierwszego miejsca do jednego punktu. Trzeba tylko przejść Odrę suchą stopą.

Godz. 17:30 - Odra, Widzew i Stomil Olsztyn to jedyne drużyny bez remisów w tym sezonie. Czy teraz też nie będzie podziału punktów?

Godz. 16:35 - Na trybunach zameldują się zarówno kibice gospodarzy, jak i zorganizowana grupa gości.
Widzew zagra w składzie: Jakub Wrąbel (44) - Paweł Zieliński (23), Krystian Nowak (15), Tomasz Dejewski (5), Daniel Tanżyna (27, K), Patryk Stępiński (95), Juliusz Letniowski (10), Marek Hanousek (25), Patryk Mucha (19), Kacper Karasek (30, M), Paweł Tomczyk (8).
Rezerwowi: Konrad Reszka (69), Michał Grudniewski (2), Filip Becht (3, M), Karol Danielak (16), Dominik Kun (22), Mateusz Malec (29, M), Dawid Owczarek (31, M), Mattia Montini (43).
Skład Odry: Odra: Kuchta - Mikinić, Kamiński, Kostrzycki, Maćkowiak, Trojak, Niziołek, Sauczek, Marzec, Janus, Czapliński.
Rezerwowi: Sapelak, Kalinowski, Petrak, Klimek, Pawlik, Wróbel, Nowak, Piech, Żak.

Godz. 16:30 - Piętnaście punktów zgromadzonych w sześciu kolejkach to znakomity dorobek. Piłkarze Widzewa Łódź już dziś zagrają w Opolu z tamtejszą Odrą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18. Poniżej aktualna tabela I ligi.