Olimpia lepsza od Siarki w Elblągu (WIDEO)

Łukasz Myszka
Olimpia Elbląg wygrała z Siarką
Olimpia Elbląg wygrała z Siarką Michał Kuna
W 8. kolejce grupy wschodniej II ligi Siarka Tarnobrzeg przegrała na dalekim wyjeździe z Olimpią Elbląg 0:2. Zobacz bramki z tego spotkania!

Podopieczni trenera Tomasza Tułacza przegrali z Olimpią Elbląg w stosunku 2:0. Już w pierwszej połowie w 28. minucie bramkarza gości celnym strzałem głową pokonał Oleg Ichim. Później w 66. minucie kolejne trafienie zanotowała Olimpia, tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Graczyk.

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)

Gole: 28' Olieg Ichim, 66' Kamil Graczyk

Siarka Tarnobrzeg: 1. Artur Melon, 2. Dawid Korona, 5. Dariusz Frankiewicz, 6. Robert Tunkiewicz, 8. Daniel Koczon, 10. Konrad Stępień (K), 11. Marcin Truszkowski, 17. Patryk Szewc, 18. Tomasz Ciećko, 19. Bartosz Sulkowski, 25. Mirosław Baran

Rezerwowi Siarki: 7. Jarosław Piątkowski, 12. Oskar Pogorzelec, 14. Jan Kowalski, 15. Jakub Wróbel, 16. Tomasz Persona, 20. Michał Łękawski, 24. Michał Motyl.

Olimpia Elbląg: 1. Aleksiej Rogaczow, 2. Tomasz Lewandowski (K), 3. Kamil Kopycki, 5. Oleg Ichim, 6. Anton Kołosow, 8. Adam Skierkowski, 9. Kamil Graczyk, 11. Michał Ressel, 13. Rafał Pietrewicz, 23. Jacek Czerniewski, 24. Rafał Leśniewski

Rezerwowi Olimpii: 10. Daniel Baran, 16. Kamil Piotrowski, 17. Dawid Zieliński, 19. Łukasz Molga, 20. Rafał Lisiecki, 21. Marcin Sawicki, 30. Mateusz Imianowski

Kartki: 19' Pietrewicz, 71' Graczyk, 80' Ichim (Olimpia), 52' Tunkiewicz (Siarka).

Sędziował: Maciej Lewicki (Pomorski ZPN)