Pech piłkarza Chojniczanki. Leśniewski złamał nogę w meczu rezerw

msz
Rafał Leśniewski złamał nogę w meczu rezerw Chojniczanki
Rafał Leśniewski złamał nogę w meczu rezerw Chojniczanki mkschojniczanka.pl
Piłkarz Chojniczanki Chojnice Rafał Leśniewski nie będzie dobrze wspominał niedzielnego meczu rezerw swojej drużyny. Nie chodzi jednak o wynik (Chojniczanka II przegrała 1:2 z Rodłem Kwidzyn), a o złamanie kości strzałkowej, do którego doszło na początku spotkania.

Leśniewski boisko musiał opuścić już w 20. minucie spotkania. Prześwietlenie wykazało, że uraz którego się nabawił jest poważny. Piłkarz złamał nogę, a dokładnie kość strzałkową.

- Leśniewski ucierpiał po faulu rywala, który zaatakował go od tyłu. Nie mam pretensji do sędziego, bo całkiem poprawnie prowadził te zawody, ale w tej sytuacji nie ukarał zawodnika Rodła nawet żółtą kartką. W mojej ocenie powinien nawet sięgnąć po czerwony kartonik – komentuje sytuację trener rezerw, Paweł Skiba., cytowany przez oficjalny serwis Chojniczanki.

Jak długo nie zobaczymy Leśniewskiego na boisku? - Oznacza to co najmniej osiem tygodni przerwy. Zawodnik pojechał jeszcze do Łodzi na dokładniejsze badania, po których będziemy wiedzieć więcej – mówi fizjoterapeuta zespołu, Michał Czarnecki.

Źródło: Chojniczanka Chojnice