Piątek z pierwszą ligą za nami

Marek Iwaniszyn
Warta Poznań - Termalica Bruk Bet Nieciecza
Warta Poznań - Termalica Bruk Bet Nieciecza Tomasz Madejski (Ekstraklasa.net)
W piątek odbyły się dwa spotkania na zapleczu Ekstraklasy. Górnik Polkowice wygrał u siebie z Bruk-Betem Nieciecza 2:1, a Pogoń Szczecin wygrała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 3:1.

Gospodarze górą
W Polkowicach znakomicie mecz ułożył się dla gospodarzy, którzy wygrali 2:1. Już w 12 minucie Kamil Biliński otworzył wynik spotkania. Kilka minut później, za brutalny faul, z boiska wyleciał zawodnik gości - Dawid Kubowicz, i jasne stało się, że to gospodarze będą dzielić i rządzić.
Czytaj całą relację z tego meczu.

Pogoń pewnie wygrywa
Szczecińska Pogoń, po bramkach Moskalewicza, Ławy i Bojarskiego, pewnie wygrała w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem 3:1. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Mikloseski.