Poniatowa nadal szczęśliwa dla Wisły Puławy

Filip Trubalski
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 2:1
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 2:1 Filip Trubalski
W spotkaniu ósmej kolejki drugiej ligi piłkarze puławskiej Wisły pokonali w Poniatowej gości z Pruszkowa 2:1.

Już w 3 minucie spotkania Łukasz Misztal po uderzeniu z rzutu wolnego wyprowadził puławian na prowadzenie. Kolejne minuty nadal przebiegały pod dyktando Wisły, czego najlepszym dowodem była bramka z 65 minuty. Łukasz Giza wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Konradzie Nowaku. Honorowego gola dla Znicza zdobył dobrze znany z występów na lubelskich boiskach - Kamil Witkowski.

Po tym spotkaniu Wisła Puławy zajmuje 6. miejsce w tabeli grupy wschodniej 2. ligi, z jednym spotkaniem rozegranym mniej od pozostałych rywali. Warto odnotować, że było to trzecie spotkanie piłkarzy z Puław rozegrane na stadionie w Poniatowej i ich trzecia wygrana.

Wisła Puławy - Znicz Pruszków 2:1 (2:0)

Bramki: Łukasz Misztal 3 Łukasz Giza 65 (k.) - Kamil Witkowski 87

Żółte kartki: Budzyński, Ł. Misztal, Nowak (Wisła) - P. Misztal, Januszewski, Sztybrych (Znicz)Witkowski

Wisła: Beszczyński - Gawrysiak, Skórnicki, Budzyński, Ł. Misztal - Kozieł (70 Olszak), Mokiejewski (90 Wójtowicz), Wiącek, Giziński - Giza (86 Orzędowski), Nowak.

Znicz: P. Misztal - Kucharski, Jędrych, Sztybrych, Januszewski - Duda ( 59 Tomas), Wojdyga, Bylak (59 Witkowski), Kopciński (84 Majewski) - Zawodziński, Łudziński.

Sędzia: Leszek Gawron (Mielec). Widzów: 400