Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 2:1

Po zagraniu piłki przez Dariusza Brągiela (z prawej) padła pierwsza bramka dla Radomiaka. Szymon Wykrota
W piłkarskim meczu kontrolnym przy ciągle padającym deszczu, Radomiak Radom pokonał 2:1 Stal Stalowa Wola.

Radomiak Radom2 (0)

Stal Stalowa Wola1 (0)

Bramki: 0:1 Kacper Siudak 53, 1:1 Szymon Stanisławski 55, 2:1 Maciej Wojczuk 88.

Radomiak:Adamczyk - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Zakrzewski, Cupriak, Kościelny, Bemba, Tarnowski, Kwiek, Szpak.

Radomiak: Banasiak - Piskorz, Gurzęda, Zakrzewski, Brągiel, Stanisławski, Agu, Colina, Winsztal (77 Sokół), Kwiek (58 Filipowicz), Wojczuk.

Radomiak w dwunastym meczu kontrolnym pokonał na sztucznej trawie w Radomiu Stal Stalową Wolę.

Na dwie jedenastki

Verner Liczka, trener Radomiaka zapowiadał, że tym meczu wystawi dwie jedenastki i tak też się stało. Jedynie 90 minut zagrał obrońca Bartosz Zakrzewski. W pierwszych 45 minutach w obu zespołach zagrały mocniejsze jedenastki i to było widać na boisku, chociażby po jakości gry. W radomskim zespole widać było, że jest na boisku reżyser gry zielonych, Matthieu Bemba. Widział sporo i to głównie po zagraniach tego zawodnika kilka razy było groźnie pod bramką Stali. Goli jednak kibice się nie doczekali, ale z gry obu drużyn mogli być zadowoleni.

Padły trzy bramki

W drugiej połowie gra straciła na jakości, ale padły bramki. Pierwszą zdobyli goście po błędzie naszego obrońcy, a Kacper Siudak przelobował Piotra Banasiaka. Radomiak bardzo szybko wyrównał po zagraniu Dariusza Brągiela i strzale Szymona Stanisławskiego. Na zwycięskiego gola kibice czekali aż do 88 minuty. Simon Colina zagrał prostopadłą piłkę do Macieja Wojczuka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnym strzałem skierował piłkę do siatki. Wygrana jak najbardziej zasłużona.

Materiał oryginalny: Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 2:1 - Echo Dnia Radomskie