Radomiak zremisował z meczu sparingowym z Widzewem Łódź

Jakub Rolinc (z piłką) strzelec gola dla Radomiaka Radom.
Jakub Rolinc (z piłką) strzelec gola dla Radomiaka Radom. Joanna Gołąbek
W piłkarskim meczu kontrolnym Radomiak Radom zremisował z Widzewem Łódź 1:1. Mecz rozegrano w Gutowie Małym.

Widzew Łódź - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Zieleniecki 31 z karnego - Jakub Rolinc 23.

Radomiak: Kacper Kowalczyk - testowany (84 Kacper Wiatrak), Damian Jakubik, testowany (77 Jakub Łęcki), Karol Hodowany (71 Marcel Grot) - Kamil Cupriak (58 Thiago Matos), Adam Wolak (58 Rafał Stróżka), Maciej Filipowicz (71 Damian Winiarski), Jakub Rolinc (58 Daniel Nowakowski), Patryk Winsztal (46 Kamil Gilewski), Przemysław Banaszak (46 Dominik Sokół).

Pierwsza połowa znacznie lepsza od drugiej. Wiele się działo, padły dwie bramki i było sporo ciekawych akcji. W 11 min. piłkę na połowie Widzewa odebrał rywalowi Przemysław Banaszak i popędził z nią na bramkę łodzian. Niestety futbolówka po strzale naszego piłkarza przeleciała tuż obok słupka. W 23 min. Jakub Rolinc ograł piłkarza Widzewa i z 16 metrów pokonał płaskim strzałem golkipera łodzian. Za moment piłka po strzale Macieja Filipowicza trafiła w poprzeczkę. W 31 min. padło wyrównanie. Jakub Rolinc zagrał ręką w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Sebastian Zieleniecki pokonał Kacpra Kowalczyka. W 90 min. Radomiak miał rzut wolny z linii pola karnego. Testowany Brazylijczyk Thiago trafił piłką w mur. W radomskim zespole warto odnotować grę czterech wychowanków klubu rocznika 2001, Kacpra Wiatraka, Jakuba Łęckiego, Damiana Winiarskiego i Daniela Nowakowskiego.

W czwartek Radomiak kończy okres roztrenowania. Piłkarze dostaną rozpiski i udają się na urlopy.

Materiał oryginalny: Radomiak zremisował z meczu sparingowym z Widzewem Łódź - Echo Dnia Radomskie