Rafał Wolski bohaterem Mechelen! Od 0:2 do 3:2 - dwa gole byłego gracza Legii (BRAMKI)

mgs
Rafał Wolski zdobył dwa gole dla Mechelen
Rafał Wolski zdobył dwa gole dla Mechelen facebook
Rafał Wolski został dziś bohaterem Mechelen, bowiem strzelił dla swojej drużyny dwa gole, w 89. i 90. minucie, które zapewniły jej zwycięstwo z Cercle Brugge.

To był niewątpliwie jeden z najbardziej szalonych meczów 29. kolejki ligi belgijskiej. Mechelen, chociaż jeszcze do 89. minuty przegrywało z Cercle Brugge 2:0, wygrało spotkanie 3:2 i zakończyło rundę zasadniczą sezonu na 9. miejscu w grupie niemistrzowskiej (w Belgii występuje taki sam system rozgrywek jak w Ekstraklasie).

Rafał Wolski, który jest w tym sezonie wypożyczony z Bari do Mechelen, miał bardzo duży udział przy zwycięstwie swojej drużyny. Polak na placu gry pojawił się w 61. minucie, zmieniając Ibrahimę Cissé. W przeciągu minuty były gracz Legii zdobył dwa gole, wpisując się na listę strzelców po raz pierwszy w 89. minucie. W 90. minucie gola na 2:2 strzelił Dalibor Veselinović z rzutu karnego, a zwycięstwo 3:2 z Cercle Brugge zapewnił Mechelen Wolski, który może poszczycić się zdobyciem bramki na wagę zwycięstwa swojej drużyny.

Cercle Brugge KSV - Mechelen 2:3

Gole: Stephen Buyl 35', 80' - Rafał Wolski 89', 90', Dalibor Veselinović 90' (karny)