Rumak: Cieszymy się ze zwycięstwa, ale podchodzimy do niego z pokorą (WIDEO)

jac, x-news
Lech Poznań odniósł ważne zwycięstwo w Gdańsku z Lechią, na terenie, na którym ta sztuka nie udała mu się od pięciu lat. "Kolejorz" wygrał 4:1, z czego trzy trafienia zdobył w drugiej połowie. Zadowolony z wyniku był trener poznaniaków, Mariusz Rumak.

Mariusz Rumak (trener Lecha Poznań): To bardzo cenne zwycięstwo. Trudno się gra na Lechii, nie wygraliśmy na jej terenie od pięciu lat. Z dużą pokorą podchodzimy jednak do tego zwycięstwa. Dobrze, że strzeliliśmy przed przerwą, w drugiej połowie graliśmy dobrze i zdobyliśmy trzy kolejne bramki. Rafał Murawski, którego wprowadziłem po przerwie, pomógł przejąć kontrolę, ale uważam, że nie jest jeszcze w optymalnej formie. Za tydzień czeka nas rewanż za zeszły sezon z Legią Warszawa. Na dzień dzisiejszy cieszymy się z tego co jest.