Siedem goli w towarzyskim meczu Francja - Belgia. Porażka Trójkolorowych (ZDJĘCIA, WIDEO)

Grzegorz Ignatowski
Reprezentacja Francji przegrała w meczu towarzyskim z Belgią 3:4. Czerwone Diabły prowadziły już 3:0 i 4:1, ale w końcówce Trójkolorowi byli bliscy odrobienia strat.

Po pierwszej połowie Belgowie prowadzili już 2:0 za sprawą dwóch bramek Marouane'a Fellainiego. W drugiej połowie wynik meczu na 3:0 podwyższył Nainggolan. Francuzi odpowiedzieli bramką z rzutu karnego Mathieu Valbueny, ale po chwili za sprawą celnego strzału z jedenastu metrów Edena Hazarda Belgowie znów odskoczyli rywalom na odległość trzech bramek. W końcówce Trójkolorowi usiłowali za wszelką cenę odrobić straty, ale sił wystarczyło tylko na dwie bramki, które strzelili Nabil Fekir i Dimitri Payet.

FRANCJA - BELGIA 3:4

BRAMKI: Valbuena 53k., Fekir 89, Payet 90+1 − Fellaini 17, 42, Nainggolan 50, Hazard 54k.,

FRANCJA: Lloris − Sagna, Varane, Koscielny, Tremoulinas − Matuidi, Cabaye (46. Payet), Sissoko − Valbuena (73. Fekir), Giroud (80. Ntep), Griezmann (46. Lacazette)

BELGIA: Courtois − Alderweireld, Lombaerts, Denayer (85. Dendoncker), Vertonghen − Nainggolan, Fellaini (77. Chadli), Witsel (81. Dembele) − Mertens (59. Ferreira Carrasco), Benteke (59. Lukaku), Hazard