Skrót meczu Puszcza - Arka (WIDEO, BRAMKI)

X-news
Puszcza - Arka
Puszcza - Arka x-news
W meczu 14. kolejki 1. ligi Puszcza przegrała z Arką 2:5. Gospodarze objęli prowadzenie po golu Pawła Moskwika w 26. minucie, jednak na przerwę schodzili przy wyniku 1:2, bowiem trafienia dla Arki zaliczyli Tomasz Jarzębowski oraz Mateusz Szwoch. Po przerwie, na dwie bramki Piotra Tomasika piłkarze Puszczy byli w stanie odpowiedzieć jedynie golem Patryka Kołodzieja. Wynik na 5:2 dla Arki w 86. minucie ustalił Michał Rzuchowski. Gdynianie kończyli mecz w dziesiątkę po dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Marcina Radzewicza.