Skrót meczu Stal Rzeszów - Arka Gdynia 2:3 [WIDEO] Pięć goli do przerwy, triumf gości

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Fortuna 1 Liga. Nierzadko w całym meczu nie pada ani jedna bramka. W tym przypadku pięć obejrzeliśmy już do przerwy. Po emocjonującej połowie Stal Rzeszów przegrała z Arką Gdynia 2:3. Polecamy obszerny skrót najciekawszych akcji niedzielnego widowiska.

Bramki z meczu Stal Rzeszów - Arka Gdynia

Strzelanie rozpoczęło się w dziewiątej minucie, a skończyło w szóstej doliczonej. Wynik dla Arki otworzył Hubert Adamczyk. Czołowy pomocnik ligi kopnął z dystansu, przy prawym słupku.

Stal dwukrotnie doprowadziła do remisu. Trafiła jedynie z rzutów karnych. Bartłomiej Poczobut dokonał niemałej sztuki, bo obie próby w prawy róg były tak samo precyzyjne, poza zasięgiem bramkarza.

Na nieszczęście Stali Arka wbiła nie tylko dwie, ale trzy bramki. Po Adamczyku poprowadził Karol Czubak. Wynik po szybkim wyjściu z własnej połowy ustalił natomiast Olaf Kobacki, który wrócił z wypożyczenia do Miedzi Legnica.