Sparing: Jarota Jarocin - Dolcan Ząbki 0:2

Tomasz J. Górski
Dolcan pokonał Jarotę w sparingu
Dolcan pokonał Jarotę w sparingu Tomasz Bołt/Polskapresse
W drugim meczu towarzyskim rozegranym podczas zgrupowania w Jarocinie, Dolcan pokonał miejscową Jarotę (2:0). Bramki w pierwszej połowie zdobyli Grzegorz Piesio oraz Damian Jakubik.

Dzisiejszy sparing był siódmym w przygotowaniach do rundy wiosennej. Do tej pory ząbczanom udało się wygrać 2 mecze (wcześniej z Jagiellonią). Pięć spotkań zakończyło się porażkami.

Jarota Jarocin - Dolcan Ząbki 0:2 (0:2)

Bramki: 15' Grzegorz Piesio, 35' Damian Jakubik

Jarota: Rafał Mazur – Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba, Krzysztof Czabański (71' Igor Skowron), Piotr Skokowski – Michał Grobelny, Hubert Oczkowski (46' Marcin Wojciechowski), Krzysztof Kołodziej (76' Bartosz Cierniewski), Mateusz Zatwarnicki (46' Adam Durowicz), Mateusz Duszyński (67' Hubert Antkowiak) - Damian Pawlak (67' Mateusz Zatwarnicki).

Dolcan: (I połowa) Maciej Humerski – Damian Jakubik (46' Mateusz Długołęcki), Rafał Zembrowski (46' Piotr Klepczarek), Łukasz Matuszczyk (46' Grzegorz Rzępołuch) – Damian Świerblewski (46' Paweł Tarnowski), Piotr Bazler (60' Sebastian Małkowski), Bartosz Osoliński (46' Rafał Wiśniowski), Grzegorz Piesio (46' Adrian Kubicki), Bartosz Wiśniewski (46' zawodnik testowany I), Łukasz Sierpina (46' Kamil Mazek) – Tomasz Prejs (zawodnik testowany II).