Sparing na szczycie

Dawid Bylok/Własne
W dniu dzisiejszym w Dankowicach Podbeskidzie Bielsko Biała ograło Ruch Chorzów stosunkiem bramek 3-2.

Damian Świerblewski 33, 44, Piotr Bagnicki 77 - Łukasz Janoszka 48, 74

Pierwsza połowa była zdecydowanie pod dyktando Bielszczan którzy większość czasu spędzili na połowie pierwszego składu Niebieskich. W drugiej połowie i przeprowadzeniu zmian przez obie drużyny sytuacja się odwróciła, Ruch doprowadził do remisu 2-2, jednak na 13 minut przed końcem meczu technicznym strzałem głową w okienko nowy nabytek Podbeskidzia Bagnicki dał zwycięstwo w tym sparingu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:

(I połowa) Łukasz Merda - Juraj Dančík, Paweł Baranowski, Bartłomiej Konieczny, Michał Osiński - Damian Świerblewski, Ndabenkulu Ncube, Bernard Obiado Ocholeche, Piotr Malinowski - Clemence Matawu, Piotr Bagnicki.

(II połowa) Paweł Góra - Sławomir Cienciała, Paweł Baranowski (72 Bartłomiej Konieczny), Juraj Dančík, Michał Osiński - Clemence Matawu (67 Damian Świerblewski), Jarosław Białek, Rafał Jarosz, Ndabenkulu Ncube (72 Piotr Bagnicki) - Piotr Rocki, Martin Matúš.

Ruch Chorzów:

(I połowa) 80. Krzysztof Pilarz - 29. Ariel Jakubowski, 21. Maciej Sadlok, 36. Piotr Stawarczyk, 22. Tomasz Brzyski - 6. Wojciech Grzyb, 3. Grzegorz Baran, 11. Marcin Nowacki, 26. Michał Brzozowski - 19. Artur Sobiech, 24. Martin Fabuš.

(II połowa) 30. Matko Perdijić - 8. Krzysztof Nykiel, 32. Piotr Kieruzel, 21. Rafał Grodzicki, 9. Paweł Lesik - 27. Daniel Feruga, 17. Michał Pulkowski, 28. Gábor Straka, 20. Pavol Baláž - 18. Marcin Sobczak, 14. Łukasz Janoszka.